Šperky patria aj podľa štatistík k najčastejším vianočným darčekom

Šperky patria aj podľa štatistík k najčastejším vianočným darčekom

Aké darčeky si Slováci a Slovenky nachádzajú pod stromčekom najčastejšie? Je ťažké urobiť komplexnú štatistiku, lebo je len veľmi ťažko predstaviteľné realizovať nejakú anketu, kam by ľudia napísali, čo kúpili svojim blízkym pod stromčekom, resp. čo si tam sami našli. Preto sa skôr dá dedukovať zo štatistík a čísiel toho, čo predali obchodníci počas novembra a decembra, keď kulminujú vianočné nákupy. A medzi týmito číslami vysoko vyčnievajú rôzne druhy šperkov.

Bižutéria

Aj Slováci si potrpia na osvedčenú kvalitu

A skutočnosť, že napríklad značka Pandora je medzi šperkami v rámci tých najpredávanejších, svedčí o tom, že trendy Slovákov pri nakupovaní sa menia. Aj Slováci si už totiž potrpia na kvalitu. Šperky sú v tomto absolútne špecifické. Ľudia si totiž dávajú záležať na výbere originálnych a kvalitných šperkov. Aj preto je značka Pandora v súčasnosti takou populárnou značkou.

Druh šperku podľa preferencií či vkusu

Na Slovensku patria šperky medzi najčastejšie vianočné darčeky, a ľudia preferujú kvalitné šperky od overených značiek. Ak sa však radi inšpirujete, stále to nie je tak, že svojmu blízkemu človeku kúpite akýkoľvek kvalitný šperk. Aj značka Pandora na našom trhu ponúka náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene či rôzne prívesky. Rozhodujte sa teda podľa preferencií a vkusu obdarovaného človeka. Potom sa hádam trafíte správne.

Darček, ktorý má citovú hodnotu

A prečo sú šperky aj podľa čísiel medzi najpopulárnejšími vianočnými darčekmi? Určite aj z dôvodu, že tento darček má určitú citovú hodnotu. V prípade šperkov doslova platí, že aj v malej veci môže byť ukrytá taká veľká sila a citový prínos. Takže ak stále váhate, čo kúpite blízkym pod stromček, môžu byť šperky jedným z dobrých riešení.

Zdroj obrázka:  Arkadi Bulva / Shutterstock.com


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.