ZN.SK
Silvestrovské šaty a oslava

Šaty na Silvestra – inšpirácie na fenomenálne kreácie

Silvestrovský večierok je bezpochyby jednou z najdôležitejších osláv v priebehu roka. Počas nej môžete jeden rok ukončiť veľkolepo a do…

Silvestrovský večierok je bezpochyby jednou z najdôležitejších osláv v priebehu roka. Počas nej môžete jeden rok ukončiť veľkolepo a do ďalšieho vstúpiť štýlovo. Preto je samozrejmé, že by ste sa mali na párty vhodne obliecť. Chcete vyzerať štýlovo, cítiť sa skvele a túto noc si dobre zapamätať. Objavte inšpirácie na silvestrovské kreácie.

Silvestrovské šaty a oslava

Stavte na trblietky!

Chcete na seba upútať pozornosť? Potom sa rozhodnite pre flitrové šaty. Nechajte ich trblietať sa pri každom pohybe a určite pritiahnete množstvo pohľadov. Takéto šaty budú vyzerať skvele vo svetle hviezd alebo diskotékovej guli. Rôzne kreácie s flitrami a trblietavými vsadkami nájdete napríklad aj tu: https://wearmedicine.sk/k/ona/oblecenia/sukne. Nezabúdajte, že lesk je túto sezónu veľmi módny, takže lesklé šaty určite nebudete mať len Vy. To však nie je problém.

Flitre bývajú obojstranné, takže na ich otočenie stačí jemný pohyb ruky po materiáli a vaše šaty môžu vyzerať úplne inak ako pred chvíľou. Flitre dominujú prehliadkovým mólam už niekoľko rokov. Preto nezaškodí rozhodnúť sa pre ne na silvestrovskú párty. Môžete skombinovať flitrové šaty s vysokými bielymi čižmami k outfitu inšpirovanému 80. rokmi alebo zostať na klasických podpätkoch pre elegantný vzhľad, ktorý je vždy v móde.

Alebo možno strapce?

Ak máte radi trblietanie, no nepresvedčili vás flitre ani brokát, tak možno budú pre vás lepšou voľbou šaty so strapcami. Vyznačujú sa tým, že pri tanci vyzerajú skvele. Počas tanca na tanečnom parkete vás obklopia pohyblivé strapce a vy sa ocitnete v ich strede. Ak milujete pohyb, tento efekt vás určite poteší. Šaty so strapcami doplnia jednoduché ozdoby – dlhá reťaz z perál alebo kvetina pripnutá vo vlasoch.

Silvestrovské šaty a oslava

To je všetko, čo potrebujete na vytvorenie outfitu podobného tomu, aký nosili elegantné ženy v 20. rokoch minulého storočia. Určite sa v ňom budete cítiť bláznivo a upútate pozornosť všetkých v miestnosti. Chcete zažiariť ako hviezda? Vyberte si šaty so strapcami a bláznite na tanečnom parkete.

Inšpirujte sa seriálom

Vedeli ste, že aktuálnym hitom medzi seriálmi je Wednesday, ktorý zobrazuje osudy slávnej rodiny Addamsovcov? Ak ste niekedy videli jeho fragment, určite ste si všimli, aké originálne kreácie nosí jeho hlavná hrdinka. Práve tie sa objavia na silvestrovských parketoch. Gotické šaty z čierneho materiálu, s čipkou a golierom budú určite hitom každej párty. Na jednej strane sú skromné, no na druhej vyzerajú skvele a majú určité mrazivé kúzlo. Sú ideálne pre dievčatá, ktoré si chcú zachovať trochu tajomstva … alebo chcú len zdôrazniť, že sledujú najnovšie trendy a vedia, čo je na vrchole. Šaty v štýle tohto seriálu sa budú hodiť na oslavu v gotickom štýle, no môžu byť aj celkom zaujímavé ako šaty na párty, kde sú všetci oblečení v bielom alebo čiernom.

Zdroj foto 1: Look Studio / Zdroj foto 2: HTeam / shutterstock

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu