ZN.SK
Náušnice

Šperky a móda: Prečo si vybrať práve strieborné šperky?

Drahé kovy boli už od pradávna symbolom moci a bohatstva. V dnešnej dobe máme šťastie, že kedysi nedostupné kovy sú…

Drahé kovy boli už od pradávna symbolom moci a bohatstva. V dnešnej dobe máme šťastie, že kedysi nedostupné kovy sú dostupné a my si môžeme vyberať. Medzi najznámejšie drahé kovy patrí zlato, striebro a platina. My sa dnes pozrieme na lesklé striebro, ktoré je veľmi obľúbené a býva s ním spojený aj mesiac – luna.

Náušnice

Blíži sa Valentín a vy chcete vašej drahej polovičke kúpiť pekný šperk? Skúste staviť na striebro. Je pomerne lacnejšie než zlato a platina a vyzerá naozaj nádherne. Napríklad strieborné náušnice vyniknú pri každej farby pleti.

Pre koho je striebro najvhodnejšie?

Krásny lesk striebra vynikne pri typoch s hnedými alebo čiernymi vlasmi. Práve kvôli cene nosia tieto šperky najmä mladšie dievčatá a ženy, ktoré chcú nosiť každý deň niečo iné. Strieborné klenoty však potešia každého.

Ako vybrať ten správny šperk?

Vezmime si napríklad už spomínané strieborné náušnice. Tu je pár tipov na to, podľa čoho by ste ich mali zvoliť:

typ tváre

Medzi najčastejšie typy tvárí patria:

Oválna tvár

  • tento typ tváre si vyžaduje náušnice, ktoré ju nebudú zbytočne predlžovať, preto sa vyhnite visiacim náušniciam

Okrúhla tvár

  • tvár je v tomto prípade potrebné predĺžiť, preto siahnite po krátkych alebo dlhých visiacich náušniciach a pokúste sa vyhnúť kruhovým, ktoré tvár ešte zväčšia

Srdcová tvár

  • tento typ tváre charakterizuje široké čelo aúzka brada, najviac sa k nej hodia oválne náušnice

štýl obliekania

Ak viete, že sa vaša polovička rada oblieka ležérne a do neutrálnych farieb, je pravdepodobné, že ju nepotešia extravagantné náušnice vo výraznej farbe. Skúste sa zamyslieť nad tým, aké náušnice by si vybrala vaša drahá a tiež si všímajte, aký typ náušníc už nosí.

Šperky potešia takmer každú ženu. Je to niečo, čo si žena sama bežne nekupuje, a práve preto je vhodný typ na darček, či už na narodeniny, alebo na Valentína.

Zdroj obrázku: {Victoria Chudinova} / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu