ZN.SK
Lego Technics

Modely Lego Technic Control+ môžete ovládať aj cez smartfón

Séria Lego Technic priniesla do vnímania lega nový, fyzikálny rozmer. Ponúka nielen zábavu, ale aj získavanie nových vedomostí, a najnovšie..

Zľavy na wellness pobyty

Technológie napredujú doslova míľovými krokmi a pokrok sa nevyhol ani klasickému legu, ktoré sa už mnoho rokov spája s detstvom, dospievaním a u viacerých aj s dospelosťou. Lego už nie je „len“ o skladaní kúskov dohromady, aby z nich vznikla pekná figúrka či dopravný prostriedok. Séria Lego Technic priniesla do vnímania lega nový, fyzikálny rozmer. Ponúka nielen zábavu, ale aj získavanie nových vedomostí, a najnovšie aj jednu prevratnú zmenu.

Lego Technics

Lego cez smartfón

Vybrané modely zo série Lego Technic totiž môžete na diaľku ovládať prostredníctvom svojho smartfónu. Tieto modely lega však musia byť na krabici označené ako LEGO Technic Control+, pričom do smartfónu je potrebné si stiahnuť aj príslušnú aplikáciu. Ako napovedá samotný názov série Lego Technic, tak tieto modely lega sú zamerané na lietadlá, helikoptéry, autá, bagre, kamióny či vlaky. Jednoducho aj na sofistikovanejšie dopravné prostriedky.

Jednoduché ovládanie a sprevádzkovanie

Takže, stačí si do smartfónu stiahnuť aplikáciu k Lego Technic Control+, a v podstate okamžite sa môžete hrať. Samozrejme, ešte predtým je potrebné daný model lega skonštruovať, čo v niektorých prípadoch predstavuje zaujímavú, no o to zábavnejšiu výzvu. Prostredníctvom smartfónu môžete ovládať modely lega ako kĺbový dumper VOLVO, rely špeciál Top Gear, Lego Technic Bager. Je to doslova ako v reálnom dopravnom prostriedku, len si všetko volíte z telefónu.

Vydarená a obľúbená séria

Či už je daný model ovládateľný cez smartfón, alebo nie, predstavuje obľúbenú a vydarenú sériu, ktorá dokáže osloviť prakticky všetky vekové kategórie, no pochopiteľne, najviac deti a dospievajúcich. Ak chcete viesť deti k poznaniu a základným vedomostiam o technike či fyzike, bude Lego Technic správnou voľbou.

Zdroj obrázka: Serhii Bobyk / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu