Hudba: Lazy the Kids vydávajú svoje debutové EP Sunshine

Hudba: Lazy the Kids vydávajú svoje debutové EP Sunshine

Lazy the Kids prichádzajú so svojim debutovým EP – Sunshine. Dvojica Roman Krajčí  ( MoonDogg) a Dominik Javurek (Freddie Ferett) sa tak hlási o slovo na slovenskej hudobnej scéne.

Z núdze po vlastnom…

„Nebavil nás už rap a songy, ktoré sme počúvali, tak sme začali písať vlastné“ hovorí autor textov Freddie Ferret. „ Ja som kedysi hrával v skupine, mali sme aj zopár koncertov, potom ma to prestalo baviť a nejak som sa na to vykašlal. Otvoril som si bar a tam sme sa stretli s Freddiem. Bolo to dosť bizarné, lebo ako som robil drinky, tak som sa započúval do debaty o hudbe, ktorú viedli hostia v bare. Jedným z nich bol Freddie, a tak sme sa dohodli, že niečo nahráme“ približuje ďalej MoonDogg. „ Doniesol  som texty, Roman hudbu a začali sme postupne tvoriť a nahrávať uňho v kuchyni.

Zohrali sme sa naozaj veľmi rýchlo, až tak, že niekedy som ešte len dopisoval text, a už sme nahrávali“ dopĺňa Freddie. „Skladby sme potom doniesli Janovi Tlamkovi do TC štúdia, ktorý sa nakoniec postaral o celkový mix a mastering, a to je asi celý príbeh“ uzatvára MoonDogg  „ Postupne som na tom pracoval už u mňa v štúdiu a vôbec sme nemali žiadne očakávania, ale nakoniec z toho vzišlo debutové EP, päť songov a teším sa z toho“ dopĺňa Ján Tlamka, ktorého poslucháči poznajú aj pod menom DJ LUREX.

Lazy the Kids tak vydávajú svoje debutové EP s názvom Sunshine. Vypočuť si ho môžete tu:

  • LAZY THE KIDS -SUNSHINE
  • Úvodným singlom z album je skladba Sunshine Chill Out.
  • Autor Hudby: MoonDogg (Roman Krajčí)
  • Autor Textu: Freddie Ferett (Dominik Javurek)
  • Mix a Mastering: Jan Tlamka
  • Producent: MoonDogg (Roman Krajčí)
  • ISRC:    SK-A01-23-00159
  • 2023 Universal Music
Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.