ZN.SK
fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead prichádza s novou sériou na AMC

Obľúbený seriál Fear the Walking Dead pokračuje novou a zároveň záverečnou sériou, ktorá bude rozdelená opäť do dvoch sekcií po 6 epizód.

Obľúbený seriál Fear the Walking Dead pokračuje novou a zároveň záverečnou sériou, ktorá bude rozdelená opäť do dvoch sekcií po 6 epizód. Televízna stanica AMC odvysiela prvú časť už 15. mája o 22:00. A opäť sa môžete tešiť na nové epizódy nabité poriadnou akciou a napätím.

fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead – Koniec je novým začiatkom

Ôsma séria seriálu Fear the Walking Dead nadväzuje na koniec tej siedmej. Morgan (Lennie James) si uvedomí, že jeho a Madisonina (Kim Dickens) nádej, ktorú vkladajú do záchrany Mo pred Padrem, sa vôbec nenapĺňa podľa ich predstáv. Aj keď sa opäť stávajú nerozlučnou dvojicou v boji proti nepriateľom, čaká ich veľa nástrah, ktoré nemusia zvládnuť. Séria začína o 7 rokov neskôr, keď Morgan s Madison a ostatnými musia žiť pod nadvládou Padreho bez akejkoľvek štipky nádeje na lepší svet. Posledným želiezkom v ohni sa stáva Morganova dcéra Mo. Podarí sa im ju zachrániť? Budú konečne žiť vo svete, kde nebudú musieť každý deň bojovať o holý život? Odpovede nielen na tieto otázky môžu fanúšikovia nájsť už čoskoro v novej sérii seriálu Fear the Walking Dead.

V sérii 8A sa diváci môžu opäť tešiť na extrémne napätie a samozrejme aj svojich obľúbených hercov, ku ktorým patrí James Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentom je Scott Gimple, showrunneri sú Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis a David Alpert.

Seriál Fear the Walking Dead sledujte od 15. mája každý pondelok o 22:00 na televíznej stanici AMC.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu