ZN.SK
umývanie

Čisté a dezinfikované podlahy prispievajú k vášmu zdraviu

Prirodzenou súčasťou našich domovov a pracovísk sú podlahy. Chodíme po nich, nanášame na ne neporiadok z vonkajších priestorov…

Prirodzenou súčasťou našich domovov a pracovísk sú podlahy. Chodíme po nich, nanášame na ne neporiadok z vonkajších priestorov prostredníctvom obuvi, chodia po nich naše domáce zvieratá (a tiež na podlahu pridávajú nečistoty ako napríklad chlpy, srsť, nechty a podobne). Prípadne po podlahách lezú naši najmenší, teda batoľatá. Z dôvodu ochrany zdravia detí aj dospelých musíme myslieť na dezinfekciu a mikrobiologickú čistotu podláh aj ďalších veľkých plôch, ako sú napr. dlaždice, jedálenské stoly a kľučky dverí.

Aké dezinfekcie vybrať a zvoliť na plochy?

Odporúčame vám využiť ponuky dezinfekčných prostriedkov na podlahy, ktoré ponúka špecializovaná firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. Garantujeme vám, že v tejto spoločnosti objavíte pestrú aj finančne dostupnú ponuku všetkých možných dezinfekcií na akékoľvek plochy, hračky aj telo. Novinkou sú produkty HYGIENE & NATURE certifikované organizáciou ECOCERT, ktoré obsahujú 98,4 % prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémie). Ide napr. o dezinfekciu na plochy DYACIL MAXI a postrekovú dezinfekciu DESINFECT ALIM na malé plochy.

Umývajte, dekontaminujte a zároveň dezinfikujte!

Špeciálna plošná dezinfekcia umýva, dekontaminuje a zároveň dezinfikuje. Zmienená plošná dezinfekcia obsahuje povrchovo aktívne látky – tenzidy, a tak sa ďalší umývací prostriedok už nepridáva. Nebojte sa vydať touto cestou!

Šikovná moderná dezinfekcia je určená na umývanie podláh a utieranie plôch, dlažby a dlaždicového obloženia, nábytku a predmetov, dverí a kľučiek, stolov aj pacientskych stolíkov.

Kvalitná francúzska dezinfekcia radu STÉRIDINE

V posledných rokoch je veľmi obľúbená francúzska značka STÉRIDINE, ktorá je silná v pomoci proti vírusom a pritom veľmi šetrná k prírode. Tieto dezinfekčné prostriedky spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá, a preto sa odporúčajú aj obzvlášť citlivým osobám, ktoré trpia na rôzne alergie či ekzémy. Všetky tieto prostriedky vyhovujú najnovším predpisom EÚ.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. expeduje dezinfekčné prostriedky na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu