ZN.SK
amc mikro aplikácia do mobilu

Televízna aplikácia AMC Mikro začína seriálom „Spycraft“

Spoločnosť AMC Networks International spustila aplikáciu AMC Mikro, ktorá ponúka ochutnávku domácich televíznych staníc tejto…

V Bratislave, 2021 – Spoločnosť AMC Networks International spustila aplikáciu AMC Mikro, ktorá ponúka ochutnávku domácich televíznych staníc tejto spoločnosti. AMC Mikro je na stiahnutie na App Store či Google Play, je bez reklám a po jednoduchej registrácii ponúka ochutnávku mesačného obsahu 8 staníc, vrátane premiérových epizód, ukážok a ďalšieho obsahu.

amc mikro aplikácia do mobilu

Mobilná aplikácia AMC Mikro

Nová aplikácia AMC Mikro ponúka výber mesačných náhľadov 8 staníc AMC Networks International. Ide o stanice Sport1, Sport2, AMC, TV Paprika, Spektrum, Spektrum Home, Minimax a JimJam.

„Aplikácia je navrhnutá tak, aby vám umožnila nahliadnuť do rozmanitosti našich staníc a ochutnať, čo vysielame, a povzbudila vás k sledovaniu ďalších častí seriálov – či už ide o hrané filmy, dokumenty, rozprávky alebo šport – na veľkej obrazovke,“ povedal Csaba Szaniszló, vedúci digitálnych projektov AMC Networks International.

Aplikácia AMC Mikro bude ponúkať analýzy kľúčových momentov z každej Veľkej ceny Formuly 1, či z futbalových zápasov Európskej ligy UEFA. Priame prenosy sú potom dostupné na staniciach Sport1 a Sport2.

Najnovšie sú od spoločnosti Minimax k dispozícii aj populárne seriály pre najmenších. Tí sa môžu tešiť na „Tím Dronix”, „Odpáľ, jednorožec!”, „Sova a jej kamaráti” a na veľa ďalších obľúbených sérií. Aplikácia umožňuje nahliadnuť aj do seriálov Spektrum Home, ako sú „Dom snov” alebo „Dom snov – hniezdočko lásky”. Divákov TV Spektrum iste poteší možnosť sledovať populárny seriál „Spycraft”, ktorý približuje zákulisný svet tajných špiónov. Nechýba ani populárny seriál „Život v zovretí mrazu“, ktorý bol tento rok opäť ocenený cenou Emmy.

Dostupnosť na stiahnutie

V aplikácii AMC Mikro je možné sledovať aj premiérové časti kulinárskej relácie „Jiří, milovník mäsa”, ktorý bude od novembra k dispozícii na TV Paprika. Diváci sa taktiež môžu tešiť na obľúbenú Marry Berry, ktorá prichádza s premiérovými časťami novej relácie „Tajomstvá vidieckeho domu Marry Berryovej”.  A kto by stále ešte nemal dosť, poteší ho „Záhradná kuchyňa“, kde kraľuje kuchársky majster Róbert Bede, riadiaci sa heslom, že niet lepšieho korenia než čerstvý vzduch. Užívatelia aplikácie sa majú skrátka na čo tešiť. Baviť ich iste bude aj ďalší obsah vytvorený špeciálne pre platformu AMC Mikro.

Aplikáciu AMC Mikro si môžete stiahnuť z obchodov s aplikáciami kliknutím na nasledujúce odkazy:

Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amcnetworks.microcze

App Store:

https://apps.apple.com/cz/app/amc-mikro/id1541859423?l=cs

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu