ZN.SK
televízor

Televízny program na dnes, zajtra aj celý týždeň vopred

Kde všade získate informácie o pripravovaných programoch v slovenských televíziách, alebo aktuálnom vysielaní? Všetky televízie majú na svojich webových stránkach aj program…

Kde všade získate informácie o pripravovaných programoch v slovenských televíziách, alebo aktuálnom vysielaní? Všetky televízie majú na svojich webových stránkach aj program. Nebolo tomu prekvapivo vždy. Hoci by ste čakali takéto informácie LIVE a vopred, pri niektorých ste si v minulosti museli vypomôcť všeobecným informačným portálom s programami všetkých televízií. Dnes si dávajú televízie pozor.

Televízny program na Slovensku

Zahraničné televízie:

Aplikácie a televízny program priamo v mobile:

Televízny program prinášajú aj rôzne aplikácie, agregačné appky s viacerými informáciami, ale tiež AntikTV GO, či niekoľko aplikácií, ktoré nesú jednoducho názov TV program. Zväčša ide o české, niektoré podporujúce aj slovenské televízie. No priznajme si, zväčša ide o aplikácie, ktoré si nahradíme tv programom v denníku, či časopise, informáciou získanou z reklamy, či teletextu a aplikácia patrí v mobile v konečnom dôsledku medzi minimálne používané.

Televízia, ktorá nepotrebuje televízny kanál

Oproti živým vysielaniam sa stávajú čoraz viac trendxy aj služby streamovacieho televízneho vysielania. ide v podstate o akúsi online videopožičovňu, aké poznáme u nás už nejaký čas. Je takou VOYO, Netflix, Amazon Primevideo, HBO+, AppleTV, alebo aj pripravovaná novinka od Disney. Sami si vyberiete, čo chcete sledovať a kedy. Nepotrebujete televízny program. Aj preto sa na Netflixe jednoducho stáva hitom to, čo si ľudia medzi sebou odporúčajú, alebo o čom vedia, že je novinkou uvedenou do jeho ponuky. Netflixu sa už venuje nejaký ten článok na Zaujímavých novinkách. Redakcia magazínu Zaujímavé novinky napríklad sama využíva sporadicky služby Netflixu a hoci je táto služba stále novinkou, má veľké plány.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu