Televízny program na dnes, zajtra aj celý týždeň vopred - Zaujímavé novinky ZN.SK

Televízny program na dnes, zajtra aj celý týždeň vopred

Kde všade získate informácie o pripravovaných programoch v slovenských televíziách, alebo aktuálnom vysielaní? Všetky televízie majú na svojich webových stránkach aj program. Nebolo tomu prekvapivo vždy. Hoci by ste čakali takéto informácie LIVE a vopred, pri niektorých ste si v minulosti museli vypomôcť všeobecným informačným portálom s programami všetkých televízií. Dnes si dávajú televízie pozor.

Zahraničné televízie:

Aplikácie:

Televízny program prinášajú aj rôzne aplikácie, agregačné appky s viacerými informáciami, ale tiež AntikTV GO, či niekoľko aplikácií, ktoré nesú jednoducho názov TV program. Zväčša ide o české, niektoré podporujúce aj slovenské televízie. No priznajme si, zväčša ide o aplikácie, ktoré si nahradíme tv programom v denníku, či časopise, informáciou získanou z reklamy, či teletextu a aplikácia patrí v mobile v konečnom dôsledku medzi minimálne používané.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Golem maľba
Golem, slávna neživá bytosť z hliny oživená šémom

Medvedí cesnak pesto spracovanie
Medvedí cesnak: ako ho rozpoznať, spracovať a skladovať?

Austrália prepadlisko
Na austrálskej pláži sa do mora prepadlo turistické parkovisko

Zavrieť