ZN.SK
Stará Bystrica folklór

Súťažný dotazník: Milujete Slovensko, Kysuce a Bystrickú dolinu?

Milujete Slovensko a konkrétne aj to severné? Potom nám trochu pomôžte. Priatelia, na to, aby sme získali niektoré vedomosti…

Milujete Slovensko a konkrétne aj to severné? Potom nám trochu pomôžte. Priatelia, na to, aby sme získali niektoré vedomosti, občas potrebujeme vás. Dnes by sme radi získali Vaše názory na Bystrickú dolinu, mikroregión na severnom Slovensku nachádzajúci sa na Kysuciach. Odpovedzte na uvedené otázky pravdivo a jeden z vás bude už o niekoľko dní majiteľom knihy Pevnosti a opevnenia z vydavateľstva Dajama.

Stará Bystrica folklór
Foto: http://www.starabystrica.sk

Urobte si preto 2 minútky čas, dajte nám vedieť vaše názory a tie nám pomôžu viac pochopiť názory turistov a milovníkov Slovenska. Vďaka získaným údajom sa nám podarí získať potrebné údaje pre diplomovú prácu, ako aj údaje pre ďalšie pripravované články venované cestovaniu a Kysuciam.

  • Odpovedzte na dotazník a nezabudnite uviesť emailovú adresu. DOTAZNÍK >>>>

Podmienky:

Súťažný dotazník je platný do 4. apríla 2017. Podstatou zberu informácií je získať názory jednotlivcov, nie opakované názory jedného človeka. Opakované účasti z rovnakého počítača sú vylúčené zo súťaže. Účasťou v súťaži nezverejňujete osobné údaje, v závere zverejníte emailovú adresu pre vyhodnotenie súťaže, aby sme vás mohli kontaktovať. Výhra nie je vymáhateľná, ani vymeniteľná za inú. Sponzorom aj organizátorom je ZN.SK magazín zaujímavých noviniek. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek 1x za týždeň, napríklad aj o nových súťažiach.

Vyhodnotenie:

Výherkyňou sa stala Katka Šusteková, ktorej gratulujeme a posielame knihu venovanú slovenským opevneniam z vydavateľstva Dajama, ktorú sme pred časom prezentovali aj v našich recenziách.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu