Súťažný dotazník: Milujete Slovensko, Kysuce a Bystrickú dolinu? - ZN.SK

Súťažný dotazník: Milujete Slovensko, Kysuce a Bystrickú dolinu?

Milujete Slovensko a konkrétne aj to severné? Potom nám trochu pomôžte. Priatelia, na to, aby sme získali niektoré vedomosti, občas potrebujeme vás. Dnes by sme radi získali Vaše názory na Bystrickú dolinu, mikroregión na severnom Slovensku nachádzajúci sa na Kysuciach. Odpovedzte na uvedené otázky pravdivo a jeden z vás bude už o niekoľko dní majiteľom knihy Pevnosti a opevnenia z vydavateľstva Dajama.

Stará Bystrica folklór
Foto: http://www.starabystrica.sk

Urobte si preto 2 minútky čas, dajte nám vedieť vaše názory a tie nám pomôžu viac pochopiť názory turistov a milovníkov Slovenska. Vďaka získaným údajom sa nám podarí získať potrebné údaje pre diplomovú prácu, ako aj údaje pre ďalšie pripravované články venované cestovaniu a Kysuciam.

  • Odpovedzte na dotazník a nezabudnite uviesť emailovú adresu. DOTAZNÍK >>>>

Podmienky:

Súťažný dotazník je platný do 4. apríla 2017. Podstatou zberu informácií je získať názory jednotlivcov, nie opakované názory jedného človeka. Opakované účasti z rovnakého počítača sú vylúčené zo súťaže. Účasťou v súťaži nezverejňujete osobné údaje, v závere zverejníte emailovú adresu pre vyhodnotenie súťaže, aby sme vás mohli kontaktovať. Výhra nie je vymáhateľná, ani vymeniteľná za inú. Sponzorom aj organizátorom je ZN.SK magazín zaujímavých noviniek. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek 1x za týždeň, napríklad aj o nových súťažiach.

Vyhodnotenie:

Výherkyňou sa stala Katka Šusteková, ktorej gratulujeme a posielame knihu venovanú slovenským opevneniam z vydavateľstva Dajama, ktorú sme pred časom prezentovali aj v našich recenziách.

Súťažný dotazník: Milujete Slovensko, Kysuce a Bystrickú dolinu?
4 (80%) 1 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Falošné majáky na D1
Na diaľnici D1 si v zápche urobili policajné majáky cez Appku na mobile

Palmový olej, alebo palmový tuk
Palmový olej, potravinársky strašiak o ktorom sme kedysi nepočuli

Čokoláda tmavá
Roald Dahl a jeho inšpirácia na knižku Charlie a továreň na čokoládu

Zavrieť