ZN.SK
Sniper 2 Ghost Warrior

Vyhrajte kompletnú hernú trilógiu Sniper Ghost Warrior

Napíšte nám správnu odpoveď na jednoduchú otázku a nezabudnite správne vyplniť svoje údaje. Vyhrať môžete kompletnú hernú trilógiu Sniper Ghost Warrior.

Milovníkov akčných hier poteší vždy nejaká zaujímavá hra. Pre tých, ktorí splnia dve malé úlohy, môže byť novými hrami v zbierke balíček tých v aktuálnej súťaži. Napíšte nám správnu odpoveď na jednoduchú otázku a nezabudnite správne vyplniť svoje údaje. Jeden z vás bude po ukončení súťaže obdarovaný kľúčom, ktorý odomkne balíček troch hier a troch rozšírení.

Sniper 2 Ghost Warrior

Vyhrať môžete kompletný set počítačových hier:

  • Sniper Art of Victory
  • Sniper Ghost Warrior
  • (DLC) Sniper Ghost Warrior – Map Pack
  • (DLC) Sniper Ghost Warrior – Second Strike
  • Sniper Ghost Warrior 2
  • (DLC) Sniper Ghost Warrior 2: Digital Extras

Zdroj a popis nájdete na:  http://store.steampowered.com/sub/36904/

Súťažná otázka:

Napíšte nám, ktorý z našich článkov vám bol v niečom nápomocný, pomohol, alebo inšpiroval

Súťažná úloha:

Nezabudnite nám zanechať Vašu emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať emailom, ale hlavne sa tým prihlásite k novinkám z magazínu ZN.SK. Neunikne vám tak ani jedna súťaž a zaujímavosti z rôznych oblastí.

 

[contact-form-7 id=“5040″ title=“Súťaž SNIPER“]

 

Podmienky súťaže: súťaž prebieha až do 28. februára 2017. Vyhodnotenie súťaže prebieha po jej ukončení. Výhra nie je vymeniteľná za inú, za hotovosť, alebo inak vymáhateľná. Súťaž nie je obmedzená na Slovenskú republiku. Podmienkou je zrozumiteľná odpoveď a aktívna emailová adresa. Emailom prijímané novinky sú 1x za týždeň – súhrn nových správ a prípadných súťaží zároveň

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu