Star Wars: Battlefront bude aj vo verzii s Playstation 4

Star Wars: Battlefront bude aj vo verzii s Playstation 4

Star Wars: Battlefront je jedna z najočakávanejších hier tohto roka. Výnimočná akcia, ktorá je najočakávanejším herným spracovaním slávnych Hviezdnych vojen poslednej doby, vychádza presne 17. novembra 2015 a stíha tak slušne tohtoročné Vianoce. Hra má však jeden problém, pre ktorý sa môže z očakávanej hry stať titul ideálny len pre jednu skupinu hráčov. Ak obľubujete prechádzanie svetom a plnenie misií, v prípade Battlefront ide o rozsiahlu online hru, čiže koncept hry závislej na ostatných hráčov a neustálej akcii. Star Wars Battlefront už stihol uchvátiť svojimi ukážkami, no zaujímavosťou je aj edícia Playstation, s ktorou prichádza v deň vydania na trh.

Star Wars Battlefront

Battlefront Deluxe verzia konzoly PS4

Úzka spolupráca vývoja Star Wars Battlefront a Sony je viditeľná v špeciálnej edícií najnovšej konzoly Playstation 4, ktorá si pri príležitosti tohto spojenia necháva kecať do dizajnu. Dizajn, ktorý stojí viac ako 4 stovky, prináša vzhľad s hlavou Darth Vadera a čierny ovládač s červenými tlačidlami. Súčasťou tejto edície je hra Star Wars: Battlefront (deluxe edition) a stiahnutie štyroch hier: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars: Bounty Hunter.
Za zmienku pri konzole určite stojí 8 jadrový procesor x86-64 AMD Jaguar, GDDR5 8GB ram a HDD s veľkosťou 1000 GB. Ovládač samozrejme Dualshock 4 a drôtové monoslúchadlo a mikrofón pre online hry.
Hľadáte? Skúste Gameexpres.sk

Lacnejšia verzia bez dizajnu

Ekonomickejšia verzia stojí o 50 eur menej a rozdielom je klasický dizajn konzoly PS4 bez potlače s Darth Vaderom a dizajnovaným povrchom. Hra Star Wars Battlefront nie je v Deluxe verzii, ale klasickej, no súčasťou zostávajú stále aj hry Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars: Bounty Hunter. Výkon a výbava je totožná s drahšou, čiže nakoniec je rozdiel len vo verzii hry a vzhľade konzoly. Obe by mali byť na trhu dostupné 17. novembra 2015.
Hľadáte? Skúste Gameexpres.sk

S heslom, že sila je silnejšia s Playstation sa skrátka nedá nesúhlasiť. Určite stojí za zmienku a zopakovanie, že PS4 neumožňuje hrať hry určené pre PS2 a PS3. Urobili tak pravdepodobne zámerne, aby zvýšili predajnosť hier práve pre konzolu novej generácie.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.