ZN.SK
Star Wars Battlefront

Star Wars: Battlefront bude aj vo verzii s Playstation 4

Star Wars: Battlefront je jedna z najočakávanejších hier tohto roka. 17. novembra sa na trhu objaví aj vo verzii s konzolou Playstation 4 v špeciál dizajne

Star Wars: Battlefront je jedna z najočakávanejších hier tohto roka. Výnimočná akcia, ktorá je najočakávanejším herným spracovaním slávnych Hviezdnych vojen poslednej doby, vychádza presne 17. novembra 2015 a stíha tak slušne tohtoročné Vianoce. Hra má však jeden problém, pre ktorý sa môže z očakávanej hry stať titul ideálny len pre jednu skupinu hráčov. Ak obľubujete prechádzanie svetom a plnenie misií, v prípade Battlefront ide o rozsiahlu online hru, čiže koncept hry závislej na ostatných hráčov a neustálej akcii. Star Wars Battlefront už stihol uchvátiť svojimi ukážkami, no zaujímavosťou je aj edícia Playstation, s ktorou prichádza v deň vydania na trh.

Star Wars Battlefront

Battlefront Deluxe verzia konzoly PS4

Úzka spolupráca vývoja Star Wars Battlefront a Sony je viditeľná v špeciálnej edícií najnovšej konzoly Playstation 4, ktorá si pri príležitosti tohto spojenia necháva kecať do dizajnu. Dizajn, ktorý stojí viac ako 4 stovky, prináša vzhľad s hlavou Darth Vadera a čierny ovládač s červenými tlačidlami. Súčasťou tejto edície je hra Star Wars: Battlefront (deluxe edition) a stiahnutie štyroch hier: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars: Bounty Hunter.
Za zmienku pri konzole určite stojí 8 jadrový procesor x86-64 AMD Jaguar, GDDR5 8GB ram a HDD s veľkosťou 1000 GB. Ovládač samozrejme Dualshock 4 a drôtové monoslúchadlo a mikrofón pre online hry.
Hľadáte? Skúste Gameexpres.sk

Lacnejšia verzia bez dizajnu

Ekonomickejšia verzia stojí o 50 eur menej a rozdielom je klasický dizajn konzoly PS4 bez potlače s Darth Vaderom a dizajnovaným povrchom. Hra Star Wars Battlefront nie je v Deluxe verzii, ale klasickej, no súčasťou zostávajú stále aj hry Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars: Bounty Hunter. Výkon a výbava je totožná s drahšou, čiže nakoniec je rozdiel len vo verzii hry a vzhľade konzoly. Obe by mali byť na trhu dostupné 17. novembra 2015.
Hľadáte? Skúste Gameexpres.sk

S heslom, že sila je silnejšia s Playstation sa skrátka nedá nesúhlasiť. Určite stojí za zmienku a zopakovanie, že PS4 neumožňuje hrať hry určené pre PS2 a PS3. Urobili tak pravdepodobne zámerne, aby zvýšili predajnosť hier práve pre konzolu novej generácie.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu