ZN.SK
Cynthia Plaster

Cynthia Plaster Caster a odliatky penisov známych hudobníkov

Odliatky mužských pohlavných orgánov nie sú ničím výnimočné, no ak ide o veľkú zbierku a dokonca známych osobností, tak je to niečo nevídané.

Odliatky mužských pohlavných orgánov nie sú ničím výnimočné, no ak ide o veľkú zbierku a dokonca známych osobností, tak je to niečo nevídané. Cynthia Plaster Caster je v USA známou osobnosťou najmä medzi výstrednými umelcami. Ešte na univerzite ju oslovil učiteľ umenia, aby priniesla niečo originálne. Skúsila teda niečo, čo nikto iný pred ňou v takomto meradle. Narodila sa v máji v roku 1947 a koncom šesťdesiatych rokov naplno skočila do éry voľnej lásky a neviazanosti. Možno práve táto doba najviac pomohla k jej sláve a jedinečnosti. Mnohí umelci totiž zahodili ostych a práve tým, že si chytila pár známych mien vtedajšej doby, zhodili obavy aj tí ďalší. Keď jej súhlasil s odliatkom penisu samotný Jimmy Hendrix, rozhodla sa, že niečo také si žiada dobré plánovanie. Spolu so spolužiačkou Dianou najskôr otestovali kamarátov Joela Coplona a Ala Hernandeza. Tretím reálnym mužským pokusom už bol naostro Jimmy Hendrix. Diane Jimmymu pripínala formu, Cynthia miešala hmotu. Ťažko si predstaviť, ako sa správali chĺpky, no zrejme nikto sa nesťažoval. Veď kto zažije niečo také počas bežného dňa? Výnimočná zbierka dnes obsahuje veľmi pestrý výber mien a aj samotný počet.

Cynthia Plaster

Mená na jej zozname a v jednotlivých dielach:
Z niekoľkých mien možno vybrať v tej dobe výrazných hudobníkov, či členov výrazných kapiel:
04. Jimmy Hendrix (25. Februára 1986)
05. Noel Redding, Jimmyho basgitarista
10. Dennis Thompson, bubeník z MC5
20. Harvey Mandel, gitarista
23. John Barr, basa v kapele Churls
24. Tony Stevens, basa v kapele Savoy Brown
26. Keith Webb, bubeník v Terry Reid
33. Ricky Fataar, bubeník v skupine The Beach Boys
35. John Smother, bodyguard Franka Zappu
36. Ivan Karamazov z Lietajúcich bratov Karamazovcov
49. Bart Flores, bubeník z Wreck a Pigface
Posledné číslo 77. nesie Lias Saoudi, spevák z The Fat White Family s dátumom 20. Marca 2014.

V roku 2001 o nej nakrútili dokumentárny film Plaster Caster, no spievali o nej napríklad skupina Kiss v piesni nazvanej ako inak Plaster Caster. Jej skutočné meno je Cynthia Albritton, avšak všetci ju poznajú pod menom Cynthia Plaster Caster. Žije v Chicagu, prechodne žila v Los Angeles a v roku 2010 kandidovala na post starostu mesta.

foto: autorka, jej facebook

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu