ZN.SK
Som mama balenie s tričkom

Som mama Kristíny Farkašovej s tričkom sa stali trhákom

Som mama s tričkom, netradičný set a obe pochádza od autorky Kristíny Farkašovej, sa stali doslova trhákmi. Rýchlo vypredané, no stále dostupné.

Úspešná kniha Kristíny Farkašovej Som mama, ktorá vychádza z jej populárneho blogu písaného počas tehotenstva a jej materskej dovolenky s dvojičkami Elou a Matildou, sa takmer celkom vypredala už počas krstu knihy a bolo len pár miest na Slovensku, kde sa mohla kniha ešte kúpiť. Vydavateľstvo IKAR sa preto postaralo o dotlač. V utorok 20. 10. 2015 sa do predaja dostala aj edícia s tričkom, ktorá však veľmi rýchlo zmizla. Limitovaný počet sa predal závratne rýchlo v priebehu niekoľkých hodín, pričom niektorí zákazníci túto knihu s tričkom zvolili ako originálny darček nielen pre jedného člena rodiny, ale siahli aj po dvoch baleniach. Zaujímavosťou je, že kniha a aj tričko, ktoré navrhla samotná Kristína Farkašová, spoločne netvoria žiadny lacný balíček. Stojí viac ako 30 EUR.

Som mama balenie s tričkom

Som mama len na Buxe

Exkluzívnym miestom, kde sa dá tento set kúpiť aj dnes, je internetové kníhkupectvo bux.sk. Pre rekordný úspech pri ktorom sa po setoch včera poobede len tak zaprášilo, sa opäť spustila možnosť objednávky s drobnou úpravou. Obnovená bola objednávka všetkých štyroch veľkostí M, S, L a XL. Súčasťou produktu už je však aj informácia o expedovaní až po 18. novembri. Musí s tým počítať každý zákazník a záujemca o vlastný originál. Na šťastie do Vianoc potom zostáva ešte mesiac a pár dní. Tričko ako hit jesene, je trochu neobvyklé a najmä ak ide o spojenie s knihou, pri ktorej by sme možno ani nečakali taký úspech. Na prvý pohľad sa zdá, že je určená len čisto matkám, alebo dokonca len matkám dvojčiat. To by znamenalo predaných pár desiatok kníh. Podľa našich informácií však ide už o tisíce. Pochopiteľne, náklad sa robí vždy na tisíce.

Mali sme možnosť ohmatať

Už na krste knihy Som mama, ktorý sme nedávno navštívili, bolo jasné, že je o knihu vysoký záujem. Priamo na krste už bol set s tričkom dostupný. Tričko s dlhým rukávom, ktoré Kristína navrhla, pochádza z kompot.sk, kde je Kristína ako autor tričiek možno najznámejšia z pomedzi všetkých. Napriek vysokej cene celej ponuky kompot.sk ide o dlhodobo vec vkusu a imidžu, ako aj podpory Kompótu zo strany ich zákazníkov. Fotografia pochádza zo sociálnej siete internetového kníhkupectva ešte z prvého balenia.

Foto: IKAR
Patríte medzi tých, čo si stihli tento set kúpiť v prvý deň?

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu