ZN.SK
Som mama, Kristína Farkašová

Kristína Farkašová knihu Som mama dala pokrstiť knedľou

Úspešnú knihu Som mama od Kristíny Farkašovej krstili až tri krstné mamy a dokonca klasickou parenou knedľou. Originálny krst originálnej knihy sa vydaril.

Ešte nikdy nikto nekrstil tak úspešnú knihu knedľou. Chlebom, rožkami, orechami… áno. Ale knedle tu ešte neboli. Kto čítal úspešnú knižku o materstve a tak trochu aj tehotenstve od herečky Kristíny Farkašovej, pochopí, že tomu ani nemohlo byť inak. Knedle, ako občas nazýva samotná autorka svoje dvojčatá Elu a Matildu, sa stali dôležitou súčasťou dňa 14. októbra, kedy oficiálne do života uviedli v KC Dunaj v Bratislave až tri krstné mami knižku Som mama. Ako bolo už v ten večer uvedené, hoci sa kniha za pár dní dostala na prvé miesta predajnosti, na mnohých miestach bola vypredaná skôr, ako vôbec krst prebehol a tak sa bude robiť dotlač.

Som mama, Kristína Farkašová

Krst knihy Som mama a priatelia

Každý čo dorazil na krst mal príležitosť zakúpiť si jednu z posledných dostupných kníh, mimo posledné roztrúsené v kníhkupectvách. Mimo samotnú knižku si mohli prví záujemcovia kúpiť aj edíciu s tričkom. Na podujatí plnom najmä blízkych a priateľov autorky knižky, zástupcov vydavateľstva IKAR a novinárov, nechýbal ani dnešný meninový oslávenec otec Boris Farkaš, ilustrátor knihy a tri krstné mamy. Dve priateľky a Vanda Hricová, taktiež matka. Moderátorom večera bol Milan Zimnýkoval, moderátorský partner Kristíny z úspešných relácií Legendy popu a hlas z Fun rádia, ktorý dotváral zábavnú atmosféru a organizačne viac menej viedol tento deň. Dress code v podobe prúžkovaných vecí sa väčšinovo dodržal a tak aj obálka knižky samotnej ladila s návštevníkmi. Skôr ako prebehol krst samotný sa pri mikrofóne objavila herečka Lujza Garajová Schrameková, ktorá prečítala úryvky z rôznych častí knihy. Presvedčila tým všetkých poslucháčov, že knižka naozaj stojí za to.

Som mama, Kristína Farkašová

Som mama, Kristína Farkašová

Kristína si po ceremónii spravila čas na všetkých záujemcov o venovanie a autogram. Na akcii kúpená knižka tak mohla byť ihneď podpísaná jej autorkou. Na záver zaspievala Sima Martausová, mladá speváčka, ktorej skladby zaznamenali v rozhlasovom étery úspech. Samotná Kristína priznala, že si ju žiadala ako čerešničku na torte a Sima jej ako darček venovala vystúpenie v ktorom si najviac hudbu vychutnávala práve Kristína.

Som mama, Kristína Farkašová

Fotografie z podujatia nájdete na našom Facebooku.
Kniha sa aj s tričkami bude dať zakúpiť v obchode Bux.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu