ZN.SK
Som mama, súťaž o knihu

Súťaž: vyhrajte Som mama, knihu o zvládnutí materstva

Zľavy na wellness pobyty

Máloktorá kniha na Slovensku dosiahne taký úspech, aby sa o nej hovorilo opakovane a medzi ľuďmi vyvolala taký pozitívny rozruch ako napríklad práve Som mama od Kristíny Farkašovej. Známa mamička dvojčiat sa naplno venuje ich výchove a poznávaní sveta rodičovstva. S mnohými vecami, strasťami, trápeniami, aj kurióznymi situáciami sa zdôveruje v knihe, ktorá je miestami denníkom, inokedy súhrnom zábavných myšlienok, ktoré možno lokálne pôsobia demotivujúco zakladať si rodinu. Dovoľujeme si ju nazvať knihou o zvládnutí materstva, pretože práve to autorka popisuje, ako zvládla začiatky s dvojčatami. Kniha zaujala nepochybne aj vďaka špeciálnej edícii s tričkom, no slovenským bestsellerom sa zrejme stane pre úspech knihy ako takej.

Som mama, súťaž o knihu

Súťaž o knihu

Pred Vianocami by sme radi stihli potešiť jedného výhercu z Vás, ktorý nám správne odpovie na dve súťažné otázky týkajúce sa knihy Som mama a ktorej nápovedou môže byť aj tento odkaz (bux.sk). Staňte sa šťastným výhercom práve vy a buď potešíme vás, alebo vy budete môcť potešiť niekoho vo svojom okolí.

[contact-form-7 id=“1428″ title=“Súťaž o SOMMAMA“]

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha do 18. decembra 2015. Účasť súťaži je možná len súťažiacim s adresou na Slovensku. Opakovaná účasť nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Jeden email týždenne.

Cenu do súťaže venovalo internetové kníhkupectvo Bux.sk, ktoré výhercovi výhru odošle na základe informácie od súťažiaceho. Narábanie s osobnými údajmi sa u nás riadi zákonom o ochrane osobných údajov. Poskytnuté údaje vo formulári nezdieľame so žiadnymi tretími osobami a nie sú archivované, mimo emailové adresy prihlásené pre príjem noviniek. Jediné zdieľané údaje sú údaje výhercu, ktoré sú poskytnuté sponzorovi, aby mohol odoslať vecnú výhru. Výhry nie sú vymáhateľné. Organizátor si vyhradzuje právo na akékoľvek nutné zmeny v súťaži, pokiaľ si to situácia vyžaduje.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu