Smrť Martinky z Turca odštartuje ďalšie "dojenie" témy - Zaujímavé novinky ZN.SK

Smrť Martinky z Turca odštartuje ďalšie „dojenie“ témy

Udalosti posledných dvoch dní priniesli niekoľko zaujímavých noviniek a udalostí. Čo najviac prekvapuje, je udržiavanie bulváru bulvárom. Tou najhlavnejšou správou dneška je smrť Martinky, alebo tiež Kleopatry z Turca. Ak si náhodou chcete prečítať aj niečo iné, je potrebné preskočiť a poposúvať správy nižšie. Celebrity, ktorú vytvorila JOJ a jej slávu postavila na zhovadilosti a opakovanom páde na ľudské aj spoločenské dno, čomu sa s radosťou bez reálnej pomoci televízia prizerala a dojila kravu, kým dávala mlieko. Televízia JOJ dokonca zašla tak ďaleko, že celému Slovensku pokazila Vianoce, vianočným „špeciálom“ vykrádajúcim ikonické scény z Troch orieškov pre popolušku. Dnes podľa bulvárnych informácií zomrela na následky zhoršujúceho sa zdravotného stavu.

Martinka z Turca

Na Facebooku len Martinka

Bulvárne udalosti však zatienili dianie, ktoré má pre slovenskú spoločnosť oveľa väčšie hodnoty. K nim sa nakoniec pridávajú aj statusy na Facebooku. Ešte nie je ani 11:00 a Slovensko zaplavili mimo rôznych pravidelných múdrych citátov už aj statusy o smrti Kleopatry z Turca, pričom celkom sa stratili akékoľvek iné správy. Smutné je, že spájanie ľútosti s jej osobou sa začalo až teraz. Až teraz niektorí jednotlivci majú riešenia na jej situáciu. „Skoro!“ Nepochybujeme o tom, že dojenie bude pokračovať, pretože znova je z čoho. Nebudeme sa čudovať ani špeciálu venovaného spomienke.

Sú hodnotnejšie udalosti, ako napríklad:

Aj u nás máme chovateľov s vegetariánskou stravou

Viacero krajín upozorňuje na nový trend medzi vegetariánmi a vegánmi. Na rastlinnú stravu dostávajú aj svojich domácich miláčikov. Mačka a pes, prirodzení mäsožravci, pritom nemôžu získavať všetky potrebné živiny z rastlín. Najmä mačky príliš trpia a absencia látok kyselín a bielkovín z mäsa môže vážne poškodiť orgány a spustiť reťazové reakcie. Zo psa sa stal všežravec až vďaka človeka. Avšak ani psy nemôžu vynechať zo svojej stravy mäso. Správanie majiteľov je tak v tomto prípade zvláštne, riskantné, bezohľadné, pre iných pochopiteľné.

Alebo dianie vo svete:

V Thajsku sa ozývajú výbuchy

O život prišli 4 ľudia a desiatky sú zranené. Zrejme výsledok minulotýždňových volieb vyvolal nespokojnosť neznámych skupín, ktoré spustili niekoľko útokov v turistických letoviskách. Pumové útoky sú cielené na zahraničných turistov. Zrejme útočníci pochopili, že útočiť na vlastných znamená zostať v miestnych médiách. Zaútočiť na cudzincov znamená dostať sa do medzinárodných médií. V Thajsku máme v súčasnosti možno zhruba stovku Slovákov.

Vojna na Kryme

Krym je zatiaľ najbližšie k vojne, ako vôbec kedy bol.

Marihuana v USA stále na zozname nebezpečných drog

Americká vládna agentúra pre boj proti narkotikám DEA definitívne zamietla snahy o vyňatie marihuany z pomedzi nebezpečných narkotík. Definitívne rozhodla, že marihuana na zozname zostane. V procese jej legalizácie a zmiernenia následkov jej držby, či pestovania sa tak neudeje nič.

Ohodnoťte článok post

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.