ZN.SK
Martinka z Turca

Smrť Martinky z Turca odštartuje ďalšie „dojenie“ témy

Čo najviac prekvapuje, je udržiavanie bulváru bulvárom. Tou najhlavnejšou správou dneška je smrť Martinky, alebo tiež Kleopatry z Turca.

Udalosti posledných dvoch dní priniesli niekoľko zaujímavých noviniek a udalostí. Čo najviac prekvapuje, je udržiavanie bulváru bulvárom. Tou najhlavnejšou správou dneška je smrť Martinky, alebo tiež Kleopatry z Turca. Ak si náhodou chcete prečítať aj niečo iné, je potrebné preskočiť a poposúvať správy nižšie. Celebrity, ktorú vytvorila JOJ a jej slávu postavila na zhovadilosti a opakovanom páde na ľudské aj spoločenské dno, čomu sa s radosťou bez reálnej pomoci televízia prizerala a dojila kravu, kým dávala mlieko. Televízia JOJ dokonca zašla tak ďaleko, že celému Slovensku pokazila Vianoce, vianočným „špeciálom“ vykrádajúcim ikonické scény z Troch orieškov pre popolušku. Dnes podľa bulvárnych informácií zomrela na následky zhoršujúceho sa zdravotného stavu.

Martinka z Turca

Na Facebooku len Martinka

Bulvárne udalosti však zatienili dianie, ktoré má pre slovenskú spoločnosť oveľa väčšie hodnoty. K nim sa nakoniec pridávajú aj statusy na Facebooku. Ešte nie je ani 11:00 a Slovensko zaplavili mimo rôznych pravidelných múdrych citátov už aj statusy o smrti Kleopatry z Turca, pričom celkom sa stratili akékoľvek iné správy. Smutné je, že spájanie ľútosti s jej osobou sa začalo až teraz. Až teraz niektorí jednotlivci majú riešenia na jej situáciu. „Skoro!“ Nepochybujeme o tom, že dojenie bude pokračovať, pretože znova je z čoho. Nebudeme sa čudovať ani špeciálu venovaného spomienke.

Sú hodnotnejšie udalosti, ako napríklad:

Aj u nás máme chovateľov s vegetariánskou stravou

Viacero krajín upozorňuje na nový trend medzi vegetariánmi a vegánmi. Na rastlinnú stravu dostávajú aj svojich domácich miláčikov. Mačka a pes, prirodzení mäsožravci, pritom nemôžu získavať všetky potrebné živiny z rastlín. Najmä mačky príliš trpia a absencia látok kyselín a bielkovín z mäsa môže vážne poškodiť orgány a spustiť reťazové reakcie. Zo psa sa stal všežravec až vďaka človeka. Avšak ani psy nemôžu vynechať zo svojej stravy mäso. Správanie majiteľov je tak v tomto prípade zvláštne, riskantné, bezohľadné, pre iných pochopiteľné.

Alebo dianie vo svete:

V Thajsku sa ozývajú výbuchy

O život prišli 4 ľudia a desiatky sú zranené. Zrejme výsledok minulotýždňových volieb vyvolal nespokojnosť neznámych skupín, ktoré spustili niekoľko útokov v turistických letoviskách. Pumové útoky sú cielené na zahraničných turistov. Zrejme útočníci pochopili, že útočiť na vlastných znamená zostať v miestnych médiách. Zaútočiť na cudzincov znamená dostať sa do medzinárodných médií. V Thajsku máme v súčasnosti možno zhruba stovku Slovákov.

Vojna na Kryme

Krym je zatiaľ najbližšie k vojne, ako vôbec kedy bol.

Marihuana v USA stále na zozname nebezpečných drog

Americká vládna agentúra pre boj proti narkotikám DEA definitívne zamietla snahy o vyňatie marihuany z pomedzi nebezpečných narkotík. Definitívne rozhodla, že marihuana na zozname zostane. V procese jej legalizácie a zmiernenia následkov jej držby, či pestovania sa tak neudeje nič.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu