Seriál Komisár Maltese: Hon na mafiu od tvorcov seriálu Gomora - TV

Seriál Komisár Maltese: Hon na mafiu od tvorcov seriálu Gomora

Mafia, v súčasnosti najznámejšia kriminálna organizácia na svete, ktorej chápadlá siahajú aj na územie dnešného Slovenska. Jej rozmach do súčasnej podoby trval niekoľko desaťročía aj v súčasnosti predstavuje jednu z najsledovanejších zločineckých organizácií. Svojimi protiprávnymi aktivitami púta pozornosť nie len médií, ale aj širokej verejnosti. Avšak nie vždy tomu tak bolo.

Mafiánsky seriál KOmisár Maltise

Existenciu mafie sa darilo veľmi dlho tajiť a mala byť len výplodom fantázie novinárov a príbehov chtivých spisovateľov. V tieni historických udalostí si pomaly, ruka v ruke so zákonodarnými inštitúciami vybudovala silné postavenie. O to ťažší bol boj proti nej, ktorý trvá do dnes.

Mafiánsky seriál KOmisár Maltise

Komisár Maltese

V 70. rokoch 20. storočia, v období rozmachu mafie, sa odohráva aj dej nového seriálu Komisár Maltese: Hon na mafiu. V hlavnej úlohe komisáraDaria Maltesa sa predstaví Kim RossiStuart, ktorého si mnohí pamätajú ako obľúbeného princa Romualda zo seriálu Fantaghiro. Dario sa vracia na Sicíliu, aby sa zúčastnil svadby svojho kamaráta z detstva. Avšak v spleti udalostí sa stane sám svedkom vraždenia svojich kamarátov. Komisár Maltese riskuje vlastný život, keď sa púšťa do vyšetrovania a postupne zisťuje aké úzke je puto medzi vrahmi, zločincami a vysokopostavenými politikmi.

Ak ste fanúšikmi nesmrteľného filmu Krstný otec, patríte medzi čitateľov Gustava Murína alebo vás jednoducho fascinuje téma mafie, určite si v sobotu,2. marca o 21h prepnite televíziu na EpicDrama a ponorte sa do kriminálneho prostredia so seriálom Komisár Maltese: Hon na mafiu.


Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.