ZN.SK
Rings, kruhy horor

Horor Kruhy (Rings) od 3. februára v kinách, promo virálne video

Už 3. februára sa vo svetových kinách objaví premiéra očakávaného pokračovania slávnych kultových hororov Kruh (Ring) s názvom Kruhy (Rings).

Už 3. februára sa vo svetových kinách objaví premiéra očakávaného pokračovania slávnych kultových hororov Kruh (Ring) s názvom Kruhy (Rings). Samara vyliezajúca z televízora, ak si v ňom pustíte nebezpečnú VHS kazetu so záhadnou nahrávkou, ožije v celkom novom príbehu. V ňom je hlavnou postavou mladá žena, ktorá hľadá odpovede a záchranu pre svojho priateľa. Ten sa pustil do skúmania kazety, no až jej sa podarí odhaliť vo filme ešte jeden ukrytý, ktorý doteraz nikto nevidel. Aspoň takto uvádzajú distribútori filmovú hororovú novinku, ktorá sľubuje extrémny zážitok.

Rings, kruhy horor

Špeciálna upútavka na Kruhy v predajni televízorov

Filmoví tvorcovia si dali záležať pri výrobe upútavky filmu Carrie, kde nafingovali priestory kaviarne tak, aby dotvorili dojem skutočnej čarodejnice. Ani tí, ktorí majú na svedomí Kruhy, nezostanú bokom. Vo vybranej predajni televízorov totiž pripravili jeden, ktorý nebol televízorom. Vo chvíľke nepozornosti sa postava v televízore stáva živou, vylieza z televízora a pojmu 3D tak dodáva celkom iný rozmer. Upútavka, ktorá priniesla infarktové stavy nepochybne tým ľuďom, čo poznali pôvodný film, je na internete mimoriadne úspešná.

Rings, kruhy horor viral video

Réžia: F. Javier Gutierrez
V hlavných úlohách: Matilda Lutz, Vincent D’Onofrio, Johnny Galecki, Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Alex Roe, and Bonnie Morgan.
Scenár: David Loucka, Jacob Estes and Akiva Goldsman
Štúdio: Paramount Pictures

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu