Psia duša, očakávaný film podľa úspešnej knihy, v kinách - ZN.SK

Psia duša, očakávaný film podľa úspešnej knihy, v kinách

Do slovenských kníh sa začiatkom februára dostáva príbeh Psia duša, ktorý chytí za srdce. Myšlienkou filmu, ktorý je nakrútený na motívy úspešnej knihy, je poslanie psa na zemi. Pes, ako verný spoločník človeka, má totiž svoj život predurčený. Neustále sa rodí a umiera na rôznych miestach s jedinou úlohou, robiť život človeka lepším. To je aj príbeh hlavnej postavy, psa, ktorý prežíva niekoľko svojich životov v rôznych rodinách. Psia duša prichádza na tento svet neustále dookola, v rôznych rasách, na rôznych miestach sveta a len občas, naozaj len občas sa môže stať, že sa táto duša vráti na to isté miesto, hoci o niekoľko rokov neskôr. Veľmi pekný a dojímavý príbeh v každom zanechá iné pocity. V slovenských kinách od 2. februára 2017.

Knižná predloha

Knižnú predlohu poznajú aj slovenskí čitatelia vďaka dávnejšie vydanej knihe W. Brucea Camerona, ktorá teraz dostáva nové vydanie. Knižné vydanie tiež prišlo s príležitosťou, pri ktorej prvých 150 zákazníkov získa ako darček aj psí prívesok. Tento prívesok je aktuálny pre Bux.sk a objednávku na tomto odkaze.

Psia duša

Réžia: Lasse Hallström
Scenár: Cathryn Michon
V hlavných úlohách: Britt Robertson, Dennis Quaid, Josh Gad, Peggy Lipton, Juliet Rylance, John Ortiz, Luke Kirby, Gabrielle Rose, Caroline Cave, Nicole LaPlaca, Michael Patric, Michael Bofshever, Robert Mann,

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Spam
Prišiel vám SK/CZ spam? Aký je najlepší spôsob ako postupovať?

Jeleň. Tatranske zruby
Tatranské Zruby navštevuje jeleň. „Bambi“ je miestnou celebritou

mikrovlnka mikrovlnná rúra
Mikrovlnná rúra vznikla úplnou náhodou. Prečo sa tanier točí?

Zavrieť