ZN.SK
žena obeť násilia

Vo Švédsku trojica streamovala znásilnenie ženy na Facebooku

Traja muži vo veku od 19 do 25 rokov cez Facebook vysielali video, na ktorom došlo k surovému znásilneniu ženy. Znásilnenie na streame je pritom neobvyklé.

Traja muži vo veku od 19 do 25 rokov cez Facebook vysielali video, na ktorom došlo k surovému znásilneniu ženy. Tá sa znásilneniu bránila. Prípad sa stal vo švédskom meste Upssala a na verejnosť neprenikli informácie o trestnom stíhaní. (foto: ilustračné)

žena obeť násilia, znásilnenie

Znásilnenie na streame

Vysielanie cez takzvané streamovanie, je pritom na Facebooku dostupné viac ako rok, doteraz našlo využitie najmä v médiách a medzi osobnosťami. Vysielanie určené skupinke ľudí, sa však vďaka reakciám pod videom, dostalo do pozornosti ďalších. Postupne tak získalo 200 divákov, ktoré sa v niekoľko minútovom živo-vysielanom videu stali svedkom ohavného činu. Hoci mnoho médií používa titulok, v ktorom je Facebook označený za šíriteľa a autora videa, je nutné uviesť veci na pravú mieru. Šíriteľom bol jeden zo skupinky násilníkov. Video sa nezachovalo, avšak niektorí diváci si z neho urobili snímky. Jeden z divákov vec nahlásil polícií. Podľa zahraničných médií stihla polícia prísť na miesto činu vďaka zalarmovaniu polície jednou zo známych.

O prípade informovalo aj TA3

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu