ZN.SK
Vlasy

Jarný refresh vlasov s produktami ROWENTA Premium Care

Tlačové správy: Potrebujú vaše vlasy po dlhej zime viac pozornosti a starostlivosti? Máme pre vás tip! Vyberte si z prémiového radu Rowenta Premium Care jedného profesionálneho pomocníka pre ich jednoduchú a dokonalú úpravu. Alebo skúste rovno všetkých!

Tlačové správy: Potrebujú vaše vlasy po dlhej zime viac pozornosti a starostlivosti? Máme pre vás tip! Vyberte si z prémiového radu Rowenta Premium Care jedného profesionálneho pomocníka pre ich jednoduchú a dokonalú úpravu. Alebo skúste rovno všetkých! Luxusný rad Premium Care tvoria experti na dokonalý vlasový styling. Produkty sú vhodné pre každodenné používanie, pretože vďaka povrchu s keratínom a arganovým olejom sa vlasy nezničia ani sa nezačnú štiepiť, ale budú žiarivo lesklé a poddajné. ROWENTA Premium Care je zárukou bezchybného účesu a zdravých vlasov.

Najvýraznejšou novinkou z luxusnej rady Premium Care je žehliaca kefa Rowenta Power Straight Brush(CF5820). Prvá žehliaca kefa, ktorá bola klinicky testovaná na vlnitých, kučeravých a silne sa štiepiacich vlasoch. Vďaka unikátnej výkonnej technológii je rýchlejšia ako žehlička a ušetrí až tretinu času bez ohľadu na to, ako nepoddajné vaše vlasy sú. Keramické štetiny sú na kefe optimálne rozvrhnuté, aby vlasy neťahali, ale nimi precízne prechádzali. Teplo rovnomerne sála zo štetín a tiež z tela kefy, vnútri ktorého je zabudovaný hliníkový nahrievací komponent. Práve preto je žehlenie nielen účinnejšie, ale aj rýchlejšie. Keramický povrch štetín s vysokou kĺzavosťou vlasy chráni pred zničením a generátor iónov sa postará o lesklé a hladké vlasy. Odporúčaná cena je.

Rowenta premium care

Pre dokonale uhladený účes vám odporúčame šetrnú žehličku Rowenta Brush & Straight Premium Care (SF7510). Má integrovaný hrebienok z prírodných štetín pre lesk a 3D objem vlasov, ktoré vyžehlíte jedným ťahom pri teplote 170 stupňov. Odporúčaná cena je.

Rowenta premium care

Pre pružné vlny, ktoré dlho udržia svoj tvar, si kúpte parnú kulmu na vlasy Steam Curler Premium Care (CF3810). Unikátna parná technológia zaručuje, že vlasy nezplihnú a budú hydratované. V špičke kulmy je nádobka, do ktorej nalejete vodu a tá sa premieňa na jemnú paru a 48 mikrootvormi preniká do celého prameňa. Vaše vlasy budú oslnivo lesklé! Odporúčaná cena je 55,90 EUR.

Perfektnou voľbou pre udržiavané a stále krásne vlasy je teplovzdušný sušič Rowenta Brush Activ Volume & Shine Premium Care (CF9540). Prelomová technológia 2 v 1 vlasy vysuší a dokonale upraví, navyše pomôže s naozaj širokou škálou účesov. Exkluzívne prírodné štetiny neťahajú, vlasy prevzdušnia, dokonale uhladia, zároveň im dodajú objem a lesk. Ako u všetkých produktov rady Premium Care je samozrejmosťou povrch s kašmírovým keratínom a arganovým olejom, ktorý spoločne s funkciou dvojitého ionizátora posilňuje kvalitu a trblietanie vlasov. Odporúčaná cena je 81,90 EUR.

Rowenta premium care

Tichý sušič Silence Premium Care (CV7920) ocení každá žena, ktorá pre vytvorenie dokonalého účesu volí fén a oceňuje rýchle a zdravé vysúšanie. Sušič je nielen výkonnejší, ale vďaka patentovanému systému odhlučnenia 5x tichší ako ostatné AC sušiče. Starostlivosť o vlasy posilňuje vnútorná úprava s kašmírovým keratínom a arganovým olejom, ktorá spoločne s funkciou ionizácie zaisťuje dokonalú hydratáciu. Odporúčaná cena je 74,90 EUR.

Rowenta premium care

Do luxusnéhoradu Premium Care značky Rowenta už stabilne patrí rovnako významná technologická inovácia v starostlivosti o vlasy a dokonalom stylingu. Žehlička na vlasy Liss & Curl Premium Care (SF7660) obsahuje patentovaný systém Straight Optimizer pre perfektné narovnanie vlasov a zároveň disponuje patentovaným Pre Curling systémom pre dokonalé natočenie. Vlasy sú chránené vďaka používaniu nízkej teploty 170 ° C a tiež vďaka unikátnemu povrchu, napustenému kašmírovým keratínom a arganovým olejom v kombinácii s generátorom iónov. To všetko dodá vašim vlasom žiarivý lesk.

Odporúčaná cena je 99,90 EUR.

Ošetrujúca kulma Premium Care Precious Curls (CF3460) pri zahriatí uvoľňuje z keramicko-turmalínového povrchu keratín a arganový olej do vlasov, ktoré sú následne lesklé, hydratované a ich vlny dokonale pružné. Automatická signalizácia s elektronickou kontrolou času vrátane zvukového znamenia zabraňuje spáleniu vlasov a váš účes vydrží dlhšie, pretože vlasy nie sú presušené. S ošetrujúce kulmou Premium Care Precious Curls budete mať vždy očarujúce vlny a zdravé vlasy. Odporúčaná cena je 47,90 EUR.

Rowenta premium care

Teplovzdušná kefa Premium Care s 5 nástavcami (CF7830) pre očarujúce variabilné účesy je stylingovou pomôckou, ktorá šetrí váš čas a zároveň dopraje vlasom správnu starostlivosť. S jedným prístrojom získate hneď päť profesionálnych pomocníkov pre váš účes – keramickú kefu s priemerom 38 mm s arganovým olejom a keratinovým povrchom pre dokonalé vysúšanie, tvarovací hrebeň pre prirodzený vzhľad, koncentrátor pre rýchle vysúšanie, nadstavec na zväčšenie objemu od korienkov až po končeky vlasov a nový exkluzívny žehliaci nástavec. Kefový nástavec funguje ako žehlička na mokré vlasy, avšak vlasy pri sušení a narovnávaní nestrácajú objem. Teplovzdušná kefa Premium Care redukuje krepovatenie a statickú elektrinu vďaka ionizácii, vlasy sú tak hladké, ľahko upraviteľné a žiarivo lesklé. Odporúčaná cena je 54,90 EUR.

Rowenta premium care
*Keratín: základná stavebná zložka vlasov
*Arganový olej: zlepšuje kvalitu vlasov a dodáva lesk

Viac na
www.rowenta.sk
www.rowenta.sk/premium-care
stylemeup.rowenta.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu