Ready Player One a predvianočný trailer odhaľuje viac z príbehu - Film

Ready Player One a predvianočný trailer odhaľuje viac z príbehu

Nový trailer na film Ready Player One – Hra sa začína odhalí ešte viac z vizuálnej stránky príbehu, ktorý dosiaľ poznajú len čitatelia knižnej predlohy. Oveľa bohatší trailer zobrazuje viac z dejovej línie, dôvodov, prečo vznikol Oasis, čo priniesla smrť jeho zakladateľa a hlavne pozadie príbehu samotného hlavného hrdinu, Parzifala.

Trailer totiž odhaľuje viac aj z tej pokojnejšej vysvetľujúcej časti deja, v ktorom efekty nehrajú až takú rolu. Viac o príbehu sme si povedali napríklad v poslednom článku o filme Ready Player One venovanom krátkemu rozboru prvej ukážky.

Trailer plný Easter Eggov presne tak, ako trailer prvý

Opäť máme v ukážke Ready Player One množstvo postáv, odkazov na rôzne filmy, ale aj hry, známe postavičky z filmu, z komixov, aj z animovaných príbehov. Oveľa viac sa nám odhalil lov na Parzifala, ako prvého úspešného nálezcu. Tak nabitý trailer symbolmi sme snáď vo svete filmu ani nemali. Je tak nepochybné, že v tom má prsty samotný autor knižnej predlohy Ernest Cline.

Všetko, čo sa v ukážke objaví má množstvo skrytých detailov a odkazuje na množstvo symbolov. A keď na záver celej ukážky započujete zvuk známy z Návratu do budúcnosti, ktorý v slávnej trilógii zaznel vždy v kľúčových častiach deja, dostávate pocit ešte väčšej nedočkavosti… teda za predpokladu, že celá éra 80tych rokov pre vás znamená viac ako len obdobie v hudbe a vo svete zábavy. Mimoriadny filmový zážitok pre každého geeka sa objaví 29. marca 2018 v slovenských kinách.

Film Ready Player One – hra sa začína

Hrajú: Tye Shieridan (ako Wade Watts / Parzival), Olivia Cooke (Art3mis), T.J.Miller (i-R0k), Ben Mendelsohn (Nolan Sorrento), Simon Pegg (Ogden Morrow) a Mark Rylance (James Halliday)
Réžia: Steven Spielberg
V kinách od 29. marca 2018, prináša Continental Film

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Hubbard a dianetika
Na Bibliotéke tlačenice o zľavnené knihy aj sekty

Komín sto metrov parkour
Mladík vyliezol na 100 metrový starý komín. Aký je parkour vo svete?

Historický festival Rotenstein
Nenechajte si ujsť Historický festival na Červenom Kameni 2016

Zavrieť