ZN.SK
Film Ready Player One - logo filmu, réžia Steven Spielberg

Ready Player One a predvianočný trailer odhaľuje viac z príbehu

Nový trailer na film Ready Player One – Hra sa začína odhalí ešte viac z vizuálnej stránky príbehu, ktorý dosiaľ poznajú len čitatelia knižnej predlohy…

Nový trailer na film Ready Player One – Hra sa začína odhalí ešte viac z vizuálnej stránky príbehu, ktorý dosiaľ poznajú len čitatelia knižnej predlohy. Oveľa bohatší trailer zobrazuje viac z dejovej línie, dôvodov, prečo vznikol Oasis, čo priniesla smrť jeho zakladateľa a hlavne pozadie príbehu samotného hlavného hrdinu, Parzifala.

Trailer totiž odhaľuje viac aj z tej pokojnejšej vysvetľujúcej časti deja, v ktorom efekty nehrajú až takú rolu. Viac o príbehu sme si povedali napríklad v poslednom článku o filme Ready Player One venovanom krátkemu rozboru prvej ukážky.

Trailer plný Easter Eggov presne tak, ako trailer prvý

Opäť máme v ukážke Ready Player One množstvo postáv, odkazov na rôzne filmy, ale aj hry, známe postavičky z filmu, z komixov, aj z animovaných príbehov. Oveľa viac sa nám odhalil lov na Parzifala, ako prvého úspešného nálezcu. Tak nabitý trailer symbolmi sme snáď vo svete filmu ani nemali. Je tak nepochybné, že v tom má prsty samotný autor knižnej predlohy Ernest Cline.

Všetko, čo sa v ukážke objaví má množstvo skrytých detailov a odkazuje na množstvo symbolov. A keď na záver celej ukážky započujete zvuk známy z Návratu do budúcnosti, ktorý v slávnej trilógii zaznel vždy v kľúčových častiach deja, dostávate pocit ešte väčšej nedočkavosti… teda za predpokladu, že celá éra 80tych rokov pre vás znamená viac ako len obdobie v hudbe a vo svete zábavy. Mimoriadny filmový zážitok pre každého geeka sa objaví 29. marca 2018 v slovenských kinách.

Film Ready Player One – hra sa začína

Hrajú: Tye Shieridan (ako Wade Watts / Parzival), Olivia Cooke (Art3mis), T.J.Miller (i-R0k), Ben Mendelsohn (Nolan Sorrento), Simon Pegg (Ogden Morrow) a Mark Rylance (James Halliday)
Réžia: Steven Spielberg
V kinách od 29. marca 2018, prináša Continental Film

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu