ZN.SK
Warcraft film

Premiéra veľkolepého filmového sveta Warcraft už 9. júna

Dva rozdielne svety dvoch odlišných rás, kráľovstva Azeroth a ríše Draneor sa stretnú na filmovom plátne už o pár dní. Warcraft v kinách už od 9. júna

Dva rozdielne svety dvoch odlišných rás, kráľovstva Azeroth a ríše Draneor sa stretnú na filmovom plátne už o pár dní. Postavy a dej z kultovej série počítačových hier Warcraft sa dostávajú do filmovej podoby a rovno so slovenským dabingom. Už 9. júna si môžu upokojiť svoje chúťky na film najmä tí fanúšikovia, ktorí sú už nejaký čas v napätí. Poznať Warcraft z hier však nie je nevyhnutnosť. Filmári pripravili ojedinelý scenár, ktorý zaujme priaznivcov hier, fantasy, ale tiež výnimočných filmov plných rozsiahlej práce efektov a maskérov.

Warcraft film

Azerth je ríšou ľudí, ktorá napreduje a pomaly sa rozrastá. Draenor je menej pokojnou ríšou Orkov a ich často bojujúcich kmeňov. Tieto dva odlišné svety sa však pomocou portálu podarí spojiť a Orkovia preniknú do sveta ľudí.
Film Warcraft: Prvý stret predstaví Travisa Fimmela, Bena Fostera, Paulu Patton, Dominica Coopera, či Tobyho Kebbella. „Máme hrdinov, s ktorými sa každý rád vydá na dobrodružnú výpravu. Som rád, že film je plný dokonalých trikových efektov, ale keby v ňom neboli postavy, v ktorých spoločnosti by ste chceli zostať aj po skončení titulkov, potom by to nebol správny film,“ vysvetľuje Alex Gartner, producent filmu.

Warcraft
Warcraft
Warcraft
Warcraft

Film do slovenských kín prináša Cinemart.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu