ZN.SK
Ready Player One - hra sa začína, premiéra 2018

Premiéra filmu Ready Player One a Spielberg v plnej sile

Už o pár dní vypukne mimoriadne šialenstvo s názvom Ready Player One. Film, ktorý podporujeme ešte od čias, než sa len uvažovalo o jeho nakrútení…

Už o pár dní vypukne mimoriadne šialenstvo s názvom Ready Player One. Film, ktorý podporujeme ešte od čias, než sa len uvažovalo o jeho nakrútení, nakrútený podľa úspešnej knihy Ernesta Clina nesie podpis azda najznámejšieho mena z pomedzi súčasných filmových tvorcov.

ready player One hra sa začína 2018

Steven Spielberg, ten ktorý stál za viacerými ikonami 80-tych rokov nepriamo oživí hneď niekoľko svojich filmov, tony postáv, megatony železných robotov, lietajúci DeLorean, auto z Mad Max, aj lietajúce stroje z viac ako len Hviezdnych vojen… Rozpúta sa dobrodružstvo presahujúce jednu planétu bez toho, aby malo svoje hranice.

Najskôr kniha, teraz výnimočný film

Film, ktorý oživuje veľké množstvo starej hudby, od Depeche Mode po zvučku Willyho Wonku, oživuje množstvo starých počítačových hier, nových prvkov, seriálov, filmov, moderných technológií, svetov a neuveriteľných javov… Prinesie neuveriteľný zážitok.


Najskôr to bola kniha, ktorá dokázala nadchnúť mladých ľudí po celom svete, aj v slovenčine na Slovensku v roku 2016. Malou chybou je od tej doby fakt, že ľudia, ktorí dokážu oceniť a ktorých kniha dokáže nadchnúť, sa nepohybujú bežne vo svete kníh a tak je aj dnes kniha pre nich veľkým prekvapením.

  • Pri príležitosti filmu sa kniha predáva už s novou obálkou na BUX.sk

V kinách od 29. marca 2018

Neuveriteľne pestrý film plný ešte viac neuveriteľnejšej grafickej práce sa v slovenských kinách objavuje v predpremiére už od zajtra. Pozrieť si môžete naozaj nabitú ukážku pospájanú z viacerých.

Neprehliadnite aj naše články:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu