ZN.SK
"Bocian" Riško

Premiéra: „Bocian“ Riško, zábavný animák pre celú rodinu

Už o pár dní do slovenských kín zavíta príbeh malého bociana…. čože? Niečo tu nesedí. Alebo sa mýlime? Zábavný príbeh „Bocian“ Riško…

Už o pár dní do slovenských kín zavíta príbeh malého bociana…. čože? Niečo tu nesedí. Alebo sa mýlime? Zábavný príbeh „Bocian“ Riško je o bocianovi len v úvodzovkách. Napriek tomu, že sa v bociaňom hniezde vyliahlo cudzie vajíčko, Riško zostáva v domnienke, že je bocian a rovnako, ako jeho rodičia, aj on musí vyraziť do teplých krajín.

Bocian Riško

S malými krídlami a bez schopnosti preletieť polovicu zemegule, vydáva sa predsa len na cestu do teplých krajín, navzdory všetkým (ne)predpokladom. Po ceste s priateľmi sovou Oľgou a papagájom Kikim zažívajú mnohé dobrodružstvá, stretáva nových priateľov, pričom neraz riešia aj existenčné problémy.

V slovenských kinách od 20. júla

„Bocian“ Riško sa predstaví v slovenských kinách už 20. júla. To najlepšie, čo môže byť súčasťou filmu pre najmenších divákov je jeho uvedenie v kompletnom slovenskom dabingu. Ukážka slovenčiny je aj v slovenskej ukážke filmu. Film uvádza distribučná spoločnosť Bontonfilm a Zaujímavé novinky ZN.sk ako mediálny partner.

Bocian Riško

"Bocian" Riško

Dĺžka: 84 min.
Réžia: Toby Genkel
Výroba: Nemecko / Nórsko / Belgicko / Luxembursko

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu