ZN.SK
Superstar 2018, TV Markíza

Porota Superstar 2018: Habera, Cristovao, Knechtová či Ruppert?

Podľa aktuálnych informácií bude na porotcovských stoličkách najnovšieho ročníka Československej Superstar sedieť celkom nová trojica a meno najznámejšej tváre…

Podľa aktuálnych informácií bude na porotcovských stoličkách najnovšieho ročníka Československej Superstar sedieť celkom nová trojica a meno najznámejšej tváre všetkých ročníkov Superstar. Tak ako v zahraničí je neodmysliteľnou tvárou niektorých talentových šou ich zakladateľ Simon, Slovensko má Paľa.

Superstar 2018, TV Markíza

Ten síce údajne niekoľko krát poprel záujem pokračovať, no tvorcovia československého vydania šou American Idol ho presvedčili aj na ročník 2018. Najobávanejší „kat“ Paľo Habera je tak istý. Väčším prekvapením sú zostávajúce tri mená údajných porotcov.

Ben Cristovao, Katka Knechtová či Matěj Ruppert?

V poslednom ročníku 2015 sa medzi porotcami objavila Klára Vytisková, o ktorej sme nepočuli predtým a žiaľ ani potom. Podľa informácií, ktoré momentálne šíri niekoľko portálov, hoci sú považované za nepotvrdené aj napriek množstvu absolventov castingov, ktoré predsa musia prebiehať pred porotcami samotnými, má ísť pri ďalších menách o jedného z absolventov dávnejšieho ročníka československého vydania súťaže. Má ním byť Ben Cristovao, ktorý si v susedných Čechách užíva neklesajúcu popularitu a u nás sa objavil najmä v reklame na pleťovú vodu. Populárny je najmä u mladej generácie a medzi dievčatami. Môže tak byť ťahákom práve u tohto publika. Nie je jediným absolventom Superstar, ktorý sa objavil na porotcovskej stoličke. Pred troma rokmi sa na podobnom mieste ocitla Celeste Buckingham v rámci jojkárskej súťaže X-Factor.

Ďalšou má byť Katarína Knechtová, hudobníčka a speváčka známa mnohými skladbami a hudobnou tvorbou ako takou na Slovensku, no taktiež v susedných Čechách. Má byť jedinou ženou medzi porotcami. Ako štvrté meno sa má predstaviť Matěj Ruppert, s tvárou pre Slovákov takmer neznámou. Pochádza zo skupiny Monkey Bussiness, známou svojou angličtinou, ale nie tak známou svojou tvorbou u nás ako doma v Čechách.

Oficiálne neoficiálne

Zatiaľ informácie nikto otvorene nevyvracia a mlčia aj oficiálne zdroje. Superstar si však dalo nejaký čas pauzu, čím stihla vyrásť nová generácia talentov. Objaviť sa tak môžu opäť zaujímavé osobnosti a bulvár bude mať hostinu. Byť však porotcom v Sueprstar znamená súdiť talent niekoho iného. Čo však v prípade, keď je porotcom niekto, kto talent až tak výrazný nemá?

Koho si viete predstaviť ako ideálneho porotcu vy? Napíšte nám do komentárov svoje tipy.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu