Nový Harry Potter a ukážka či trailer? Žiadne neexistujú! - Zaujímavé novinky ZN.SK

Nový Harry Potter a ukážka či trailer? Žiadne neexistujú!

Počuli ste už o novej už ôsmej knihe zo série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi? Automaticky mnohí očakávajú, že ide o film, ktorý by predsa len uľahčil čítanie, hoci by ho nikdy nenahradil. Lenže fiml sa nenakrúca. Aj napriek tomu sú polmiliónové čísla sledovaní na ukážkach, ktoré sa na Youtube len snažia hrať na to, že ide o ukážku k filmu Harry Potter and the Cursed Child, v preklade Harry Potter a prekliate dieťa. Lenže to, čo sa na Youtube v skutočnosti odohráva je na smiech, zmesy starých záberov, ktoré si nachádzajú diváka jednak veriaceho tomu, že ide o skutočnú ukážku a tiež tých, čo to celé pochopili, len ich následné reakcie sú rôzne.

Skrátka len čistý fan made

Videá „fan made“ sú tie, ktoré si niekto doma vyrobí občas z ničoho. Zo záberov iných filmov, s titulkami dorobenými, prípadne doplnené hudbou, ktorá tam často ani nepatrí. Pri hľadaní ukážky, ktorú by pripravilo knižné vydavateľstvo pre pôvodnú knihu nenájdete žiadnu poriadnu ukážku. Za to viacero špekulantov, ktorí vytasili údajne „oficiálnu ukážku“ filmu k Prekliatemu dieťaťu. V skutočnosti sa nie len že žiaden film nenakrúca, ale ani nepripravuje. K divadelnej hre existujúca kniha vychádza už 31. júla, čiže akákoľvek ukážka na Youtube je len vtipný pokus zaujať internetové publikum, alebo v niektorých prípadoch ide o chyták. Zložený z rôznych kúskov doterajšieho Pottera a iných filmov, v ktorých hrá Daniel Redcliff, hlavný predstaviteľ Harryho Pottera.

Bavte sa:

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.