Nová Superstar už 30. augusta a kto je Klára Vytisková?

Nová Superstar už 30. augusta a kto je Klára Vytisková?

Nová Superstar mánia odštartuje 30. augusta v nedeľu večer. Neutíchajúca pravidelná šnúra talentových šou, ale aj podivná pravidelnosť “Československá Superstar kontra Československo má Talent”, sa tak znova rozprúdia do nového školského roka a bude zamestnávať hlavne všetky mladé duše a samozrejme rodiny a priateľov samotných účinkujúcich. Relácie, ktoré sa stretávajú s veľkým odporom sú však stále šancou, ako sa z obyčajného človeka môže vďaka talentu a veľkej dávke šťastia stať niekto známy, aj úspešný.

Superstar 2015

Porotcovia Superstar

Doteraz sme si zvykali, že šou Superstar obsadzuje do úloh porotcov známe osobnosti a umelcov. Česká superstar mala Gábinu Oswaldovú ako jednu z najdôležitejších hviezd, u nás sa v porotcovskom kresle ohrieval Laco Lučenič, Julo Viršík, aj herečka a speváčka Jana Hubinská. Poznali sme aj Martu Jandovú, speváčku pendlujúcu medzi Nemeckom a teraz aj Slovenskom, dcéru frontmana českej kapely Olympic. Celkom neznáme meno pre drvivú väčšinu Slovákov však predstavili v úlohe štvrtého porotcu ročníka 2015, ktorý mimochodom nesie veľmi stručný a jasný názov. Zbavil sa ďalších prívlastkov a oznančení. Teraz znie stručne a jednoducho. Skrátka Superstar.

Kto je Klára Vytisková?

Jediné meno medzi porotcami, ktoré Slovákom nič nehovorí, je Klára Vytisková. V Čechách naopak známa moderátorka známej hudobnej relácie Medúza, speváčka a tak trochu šoumenka, sa narodila pred 30 rokmi v Prahe. Pôsobila s kapelou Toxique a dnes najmä ako sólistka. Ak správne počítate, aktuálnymi porotcami sú Ondřej Soukup, Marta Jandová, Klára Vytisková a Paľo Habera. Habera je jediným Slovákom. Výborný pomer.

Jej oficiálne stránky nájdete na adrese: http://www.klaravytiskova.cz/ Oficiálne Facebook stránky a zdroj foto: https://facebook.com/SuperStarNovaEra

Nová Superstar už 30. augusta a kto je Klára Vytisková?
Ohodnoť tento článok
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
Krst Knihy Juraj Slezáček
Kniha Juraja Slezáčka Ako sa stať celebritou je pokrstená

Šupinavec, wiki
Thajskí colníci odhalili pašované šupinavce, ich počet vás prekvapí

Varovanie prihlásenie zabezpečenie
Toto pripojenie nie je zabezpečené. Zadané prihlasovacie údaje môžu byť… čo?

Zavrieť