ZN.SK
Návrat do budúcnosti Českej republiky

Návrat do budúcnosti Českej republiky, ďalší unikát od Michala Orsavu

Michal Orsava znova prekvapil. Jeho najnovší umelecký videopočin si zobral kúsky z trilógie Návrat do budúcnosti, kúsky reality a obrovské množstvo kreatívnej fantázie…

Michal Orsava znova prekvapil. Jeho najnovší umelecký videopočin si zobral kúsky z trilógie Návrat do budúcnosti Stevena Spielberga, kúsky reality a obrovské množstvo kreatívnej fantázie a opäť stvoril unikátny zábavný materiál. Veštica Jolanda, najväčšie škandály Českej republiky a ich následky sa rozhodne riešiť Marty McFly a Doktor Emmett Brown. A opäť je príbeh nabitý unikátnymi momentmi, pri ktorých sa pohral s obmedzeným materiálom, aby nakoniec vytvoril neuveriteľný originál.

Návrat do budúcnosti Českej republiky

Čo pauza, to detail, ktorý by vám inak pri rýchlom prehrávaní unikol. Opäť sa tam pripletie John Travolta z Pulp Fiction, objaví sa skrytá narážka na zákaz ďalších Babovřeskov a Kameňákov (štvrtý Kameňák a prípadné ďalšie ale v skutočnosti nemá na svedomí Zdeněk Troška, pozn. red.) a zaujímavé sú aj rôzne nápisy, ktorými je celé video popretkávané. Zákaz ponožiek v sandáloch, narážky na predošlé videá Sám doma, či Knight Rider. Nie, toto nie je Návrat do budúcnosti, aký poznáte mnohí naspamäť. Toto je návrat do budúcnosti Českej republiky a určite sa budete baviť. Na obsahu, ale aj na vynaliezavosti autora.

Ako video vznikalo?

Samotnýá autor sa prihovoril svojim fanúšikom a divákom v samostatnom videu, kde prezradil, ako prebiehala úprava videa a z ktorých častí pôvodného filmu vznikali nové scénky.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu