Návrat do budúcnosti Českej republiky, ďalší unikát od Michala Orsavu

Návrat do budúcnosti Českej republiky, ďalší unikát od Michala Orsavu

Michal Orsava znova prekvapil. Jeho najnovší umelecký videopočin si zobral kúsky z trilógie Návrat do budúcnosti Stevena Spielberga, kúsky reality a obrovské množstvo kreatívnej fantázie a opäť stvoril unikátny zábavný materiál. Veštica Jolanda, najväčšie škandály Českej republiky a ich následky sa rozhodne riešiť Marty McFly a Doktor Emmett Brown. A opäť je príbeh nabitý unikátnymi momentmi, pri ktorých sa pohral s obmedzeným materiálom, aby nakoniec vytvoril neuveriteľný originál.

Návrat do budúcnosti Českej republiky

Čo pauza, to detail, ktorý by vám inak pri rýchlom prehrávaní unikol. Opäť sa tam pripletie John Travolta z Pulp Fiction, objaví sa skrytá narážka na zákaz ďalších Babovřeskov a Kameňákov (štvrtý Kameňák a prípadné ďalšie ale v skutočnosti nemá na svedomí Zdeněk Troška, pozn. red.) a zaujímavé sú aj rôzne nápisy, ktorými je celé video popretkávané. Zákaz ponožiek v sandáloch, narážky na predošlé videá Sám doma, či Knight Rider. Nie, toto nie je Návrat do budúcnosti, aký poznáte mnohí naspamäť. Toto je návrat do budúcnosti Českej republiky a určite sa budete baviť. Na obsahu, ale aj na vynaliezavosti autora.

Ako video vznikalo?

Samotnýá autor sa prihovoril svojim fanúšikom a divákom v samostatnom videu, kde prezradil, ako prebiehala úprava videa a z ktorých častí pôvodného filmu vznikali nové scénky.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.