Najhoršie auto na svete je Tartan Prancer... budete čúrať

Najhoršie auto na svete je Tartan Prancer… budete čúrať

Z tohto auta budete čúrať… smiechom. Pokiaľ holdujete automobilizmu a zaujímajú vás novinky, potom by ste nemali vynechať zoznámenie s novinkou, vozidlom, ktoré prekonáva vzhľadom aj Fiat Multipla a všetky nevydarené koncepty. Tartan Prancer vyzerá, akoby jazdil vzad, má štyri spätné zrkadlá, úžasnú modrú farbu a karosériu, pri ktorej sa nebudete stačiť čudovať.

Tartan Prancer

Neuveriteľné auto, pri ktorom si vykrútite z pántov krk, je hviezdou jednej filmovej novinky, ale aj na Facebooku. Pozrite si reklamu a prezentáciu od Auto Express. Vynikajúci model má odnímateľný volant, úžasne polohovateľné sedačky a vlastnú vodnu fontánku s popolníkmi a držiakmi na nápoj. je nepopierateľné, že o toto vozidlo budú mať ľudia záujem. Už len pre jeho jedinečnosť.

Tartan Prancer a porovnanie s HONDA ODYSSEY

Edmunds.com s plnou vážnosťou porovnali vozidlá Honda Odyssey a jej nového konkurenta Tartan Prancer.

Griswoldovci sú späť

Nový americký film vacation (Prázdniny) je o rodinke, kde si hlava rodiny zadováži nové auto na prázdniny. Určite si spomeniete na rodinku Griswoldovcov, kde hlavu rodiny stvárnil vždy múdry Chevy Chase. Prázdniny sú pokračovaním ďalšej generácie Griswoldovcov a v hlavnej úlohe sa predstaví nepredvídateľný ultramoderný Tartan. Nový Tartan Prancer, ktorý má pochádzať z Albánska, má byť špičkovým moderným vozidlom, ktoré má mať v sebe dokonca zabudovaný senzor, aby sa nestalo zranenie v podobe pricvaknutej ruky v dverách. Len akosi nefunguje. Vozidlo postavené na Toyote Previa a svetlách z Land Roveru Discovery, má množstvo funkcií, ktoré sú vo vozidle absolútne… potrebné?

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.