ZN.SK
Tartan Prancer

Najhoršie auto na svete je Tartan Prancer… budete čúrať

Tartan Prancer má pochádzať z Albánska a verte či nie, toto auto je neuveriteľné, dokáže veľa… dokonca vás rozosmiať, či prinútiť s ním skočiť z mosta…

Z tohto auta budete čúrať… smiechom. Pokiaľ holdujete automobilizmu a zaujímajú vás novinky, potom by ste nemali vynechať zoznámenie s novinkou, vozidlom, ktoré prekonáva vzhľadom aj Fiat Multipla a všetky nevydarené koncepty. Tartan Prancer vyzerá, akoby jazdil vzad, má štyri spätné zrkadlá, úžasnú modrú farbu a karosériu, pri ktorej sa nebudete stačiť čudovať.

Tartan Prancer

Neuveriteľné auto, pri ktorom si vykrútite z pántov krk, je hviezdou jednej filmovej novinky, ale aj na Facebooku. Pozrite si reklamu a prezentáciu od Auto Express. Vynikajúci model má odnímateľný volant, úžasne polohovateľné sedačky a vlastnú vodnu fontánku s popolníkmi a držiakmi na nápoj. je nepopierateľné, že o toto vozidlo budú mať ľudia záujem. Už len pre jeho jedinečnosť.

Tartan Prancer a porovnanie s HONDA ODYSSEY

Edmunds.com s plnou vážnosťou porovnali vozidlá Honda Odyssey a jej nového konkurenta Tartan Prancer.

Griswoldovci sú späť

Nový americký film vacation (Prázdniny) je o rodinke, kde si hlava rodiny zadováži nové auto na prázdniny. Určite si spomeniete na rodinku Griswoldovcov, kde hlavu rodiny stvárnil vždy múdry Chevy Chase. Prázdniny sú pokračovaním ďalšej generácie Griswoldovcov a v hlavnej úlohe sa predstaví nepredvídateľný ultramoderný Tartan. Nový Tartan Prancer, ktorý má pochádzať z Albánska, má byť špičkovým moderným vozidlom, ktoré má mať v sebe dokonca zabudovaný senzor, aby sa nestalo zranenie v podobe pricvaknutej ruky v dverách. Len akosi nefunguje. Vozidlo postavené na Toyote Previa a svetlách z Land Roveru Discovery, má množstvo funkcií, ktoré sú vo vozidle absolútne… potrebné?

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu