Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Vo vysielaní televízie Markíza sa začali objavovať krátke spoty s jednoduchou vetou vždy od inej postavy v novom pripravovanom seriály Kukučka, o ktorom sa veľa ešte nevie a aj jeho príprava nebola výrazne medializovaná. Postavy, ktoré sa vyjadrujú v samostatných spotoch vždy jednoducho, sú brané z rôznych uhlov. Veľa neprezrádzajú, možno ak len kruhové označenie vekovej prístupnosti 12 rokov, hoci podobné označenie majú seriály bežne.

Kukučka seriál na Markíze

Hlavné úlohy, ktoré boli doteraz prezradené, stvárnia herci Roman Luknár, Anka Šišková a Alexander Bárta. Práve Roman Luknár je známe meno, ktoré sa dlhé roky objavovalo v neforemnom podivnom seriály Panelák o ktorom dodnes nikto nevie s určitosťou povedať, či šlo o krimi, komediálny seriál, alebo vážny žáner. Nie je teraz jasné vlastne ani to, aký žáner bude seriál Kukučka. Príbehová línia sa možno načrtla jedným z teaserov, v ktorom vystupuje mladík vracajúci sa do rodnej obce jeho rodičov.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Mad Max
Mad Max v hernej podobe v perfektnej grafike a s pevnosťami

The Simpsons Tapped Out Dr. Dlaha misie
The Simpsons Tapped Out pridáva nové čierne postavičky, misie Dr. Dlahu

Sviňucha a záchrana delfín
Sviňucha prosila o pomoc. Radšej sa zabila, než ju ulovia

Zavrieť