Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Vo vysielaní televízie Markíza sa začali objavovať krátke spoty s jednoduchou vetou vždy od inej postavy v novom pripravovanom seriály Kukučka, o ktorom sa veľa ešte nevie a aj jeho príprava nebola výrazne medializovaná. Postavy, ktoré sa vyjadrujú v samostatných spotoch vždy jednoducho, sú brané z rôznych uhlov. Veľa neprezrádzajú, možno ak len kruhové označenie vekovej prístupnosti 12 rokov, hoci podobné označenie majú seriály bežne.

Kukučka seriál na Markíze

Kukučka a herecké obsadenie

Hlavné úlohy, ktoré boli doteraz prezradené, stvárnia herci Roman Luknár, Anka Šišková a Alexander Bárta. Práve Roman Luknár je známe meno, ktoré sa dlhé roky objavovalo v neforemnom podivnom seriály Panelák o ktorom dodnes nikto nevie s určitosťou povedať, či šlo o krimi, komediálny seriál, alebo vážny žáner. Nie je teraz jasné vlastne ani to, aký žáner bude seriál Kukučka. Príbehová línia sa možno načrtla jedným z teaserov, v ktorom vystupuje mladík vracajúci sa do rodnej obce jeho rodičov.

Aktualizácia: pohľad po piatich rokoch

Do článku sa vraciame po piatich rokoch od jeho vydania. S pohľadom do minulosti, keď seriál už dávno mal svoju premiéru, ale nemal reprízu. Nepatril medzi tie znamenité, známe, reprízované seriály. Poznáme Hornú dolnú, Červené pásky, dokonca aj jednoduchšiu Autoškolu. Zaujali Milenky, Sestričky, či Pán Profesor. Kukučka ale nepatrí medzi také seriály, ktoré by nás nejako zásadne oslovili, zaujali a namotali na opakovanie. Veľa masla nenamútili, no v porovnaní s inou seriálovou tvorbou je na tom Markíza stále dobre. Úspešná.

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.