Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Markíza chystá nový seriál Kukučka, promuje ukážky

Vo vysielaní televízie Markíza sa začali objavovať krátke spoty s jednoduchou vetou vždy od inej postavy v novom pripravovanom seriály Kukučka, o ktorom sa veľa ešte nevie a aj jeho príprava nebola výrazne medializovaná. Postavy, ktoré sa vyjadrujú v samostatných spotoch vždy jednoducho, sú brané z rôznych uhlov. Veľa neprezrádzajú, možno ak len kruhové označenie vekovej prístupnosti 12 rokov, hoci podobné označenie majú seriály bežne.

Kukučka seriál na Markíze

Hlavné úlohy, ktoré boli doteraz prezradené, stvárnia herci Roman Luknár, Anka Šišková a Alexander Bárta. Práve Roman Luknár je známe meno, ktoré sa dlhé roky objavovalo v neforemnom podivnom seriály Panelák o ktorom dodnes nikto nevie s určitosťou povedať, či šlo o krimi, komediálny seriál, alebo vážny žáner. Nie je teraz jasné vlastne ani to, aký žáner bude seriál Kukučka. Príbehová línia sa možno načrtla jedným z teaserov, v ktorom vystupuje mladík vracajúci sa do rodnej obce jeho rodičov.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Spy Emergency boj proti trojanom a vírusom
Spy Emergency odstráni trójske kone, spyware aj spam

Ferrata Dve veže, otvorenie september 2019
Nová slovenská ferrata Dve veže sa otvára už 14. septembra

Patrície Pagáčová SUperstar
Kto je Patricie Pagáčová, herečka a porotkyňa v SuperStar

Zavrieť