ZN.SK
Operátor Juro

Na Slovensku je nový operátor Juro, prevádzkuje ho Telekom

Telecom vyrukoval a 12. februára začal v televíznych reklamách propagovať službu Juro, ktorého uvádza ako nového ľudového operátora. Juro, ako odkaz na národného hrdinu Juraja Jánošíka…

Ak sme si mysleli, že najvýhodnejším operátorom bude SWAN a jeho 4ka, alebo dočasne niektorý z iných programov. Telecom vyrukoval a 12. februára začal v televíznych reklamách propagovať službu Juro, ktorého uvádza ako nového ľudového operátora. Juro, ako odkaz na národného hrdinu Juraja Jánošíka, ale zároveň aj ako tvar slova „euro“ v západných európskych krajinách, sa snaží už podľa vzhľadu reklamy a webu vytvárať dojem cenovo dostupného operátora. Niečo echt ľudové by pritom mohlo psychologicky zapôsobiť na bežných Slovákov. Je však veľkým prekvapením, že prichádza dokonca v extrémne nízkych cenách.

Operátor Juro

Juro je v podstate dobíjacia karta, ktorá však prichádza s extrémne nízkymi cenami. Získať službu je možné zaregistrovaním novej žiadosti, čím získate aj nové číslo, alebo prenesením iného čísla. Najjednoduchšie to budú mať majitelia čísiel v bežnom Telekome.

Cenník zatiaľ lákavý

Cenník je veľmi jednoduchý, čím je aj prehľadný. V tejto chvíli ľudí lákajú na zaujímavé 0,02 centy za minútu hovoru, SMS alebo MMS v SR a do EÚ, alebo megabajt dát na Slovensku. V roamingu máte u Jura cenu 0,04 EUR za minútu hovoru, SMS/MMS a megabajt dát, samozrejme v rámci EÚ. 30 dní po prvom dobití, alebo po dobití sumy menšej ako 5 EUR, je cena 0,05 EUR za minútu, SMS aj MMS vrátane megabajtu dát na Slovensku alebo v Európskej únii. Oficiálne stránky Juro.sk upozorňujú, že ide o cenník platný do 15. mája 2016. Následne potom môžeme čakať zdvihnutie cien. Ťažko povedať. Určite už teraz však tento program vychádza oveľa lepšie ako programy súčasného Telecomu bez viazanosti a paušál „zaplať čo prevoláš“.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu