ZN.SK
Labková patrola

Animovaná Labková patrola prichádza do slovenských kín v slovenčine

Počas predpremiéry animovaného filmu Labková patrola v Bory Mall bola kinosála natrieskaná deťmi s veľkými očakávaniami. Dočkali sa totiž 66 minút a hneď niekoľkých epizód…

Počas predpremiéry animovaného filmu Labková patrola v Bory Mall bola kinosála natrieskaná deťmi s veľkými očakávaniami. Dočkali sa totiž 66 minút a hneď niekoľkých epizód, ktoré boli oveľa dlhšie ako tie seriálové. Sála plná detí poznala všetky postavy, činnosti, aj schopnosti jednotlivých postavičiek, kým väčšina dospelých sa nestačila čudovať. Postavičky známe aj pod anglickým názvom PAW PATROL, chlapec Ryder a jeho technológiami vybavený záchranársky tím psíkov, riešia úlohy, zachraňujú mesto a ďalších obyvateľov mestečka.

Labková patrola

Na svoje si príde najmä najmenší divák

Diváci od dvoch – troch rokov a viac tieto postavičky prekvapivo poznajú. Preto aj bolo vidieť výrazné nadšenie zo začiatku a uprené pohľady, ktoré na 66 minút naozaj úspešne sledovali všetok dej na plátne. Niektoré diely boli v hľadisku známe, hoci nie v takejto kinoverzii, dlhšie a najmú v slovenskom znení. Práve slovenský dabing bol pre deti bližší, než angličtina, ako zaznel názor jednej z mamičiek z neďalekého sedadla.

Labková patrola je plná neustáleho deja, rôznych postáv, osôb, ale aj zvieratiek. Dej sa odohráva prevažne v prímorskom mestečku a využitie nachádzajú hasičské, policajné, technické aj ďalšie záchranné zložky, ktoré Labková patrola stíha zastrešiť. Pätica príbehov, ktoré idú bez zbytočného zdržiavania za sebou, prináša deťom zrozumiteľný a pre detského diváka vôbec atraktívny jazyk, spracovanie, animácie a dej. Aj toho najmenšieho si príbeh dokáže získať, hoci rodič by si možno pozrel niečo iné.  Natrieskaná kinosála však bola dôkazom toho, že v kinách bude plno.

Labková patrola z Nickeldeonu v kinách

Počas prázdnin tak do kín prichádza príležitosť na animák, ktorý si môže pozrieť celá rodina, aj synovec na prázdninách. Premiéra filmu je už 1. augusta a azda vo všetkých veľkých mestách sa film v daný deň objavuje v programe. Vzhľadom na zameranie na detského diváka možno premietacie časy hodnotiť za ideálne. Tak napríklad v Žiline sa premieta najbližšie dni v časoch 13:20 alebo 14:30, V Prešove 13:30 a 14:20, v Banskej Bystrici 13:30 alebo 16:20, V Nitre len od 14:00, ale napríklad v Bory Mall je to denne o 12:45, 14:10, 15:50 aj 17:10.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu