Knižná novinka: Žiadne tajomstvá od Lisa Renee Jones - Zaujímavé novinky ZN.SK

Knižná novinka: Žiadne tajomstvá od Lisa Renee Jones

Lisa Renee Jones je úspešná a cieľavedomá americká spisovateľka, ktorá za svoju kariéru stihla napísať viac ako tridsať bestsellerov. Píše najmä romány so šteklivou tematikou pre novodobé ženy. Lisine príbehy vzbudzujú u ľudí nesmierne pobúrenie. V našich kníhkupectvách však nájdeme z jej tridsiatich bestsellerov iba jednu trilógiu s názvom Inside Out, ktorú tvorí päť kníh.
U nás bolidostupné donedávna iba tri knihy: If I WereYou (Keby som bola tebou), Being Me (Sama sebou) a Revealing Us (Jedine s ním). V marci tohto roku vyšlo štvrté pokračovanie trilógie pod názvom No in Between (Žiadne tajomstvá). Posledná piata kniha s názvom I Belong to You ešte nie je v našich kníhkupectvách, takže si ešte počkáme.

Žiadne tajomstvá

V krátkosti o knihe

Predtým, ako sa mi dostala do rúk táto kniha, som sa samej seba pýtala, o čom môže byť štvrté pokračovanie trilógie Inside Out. Veď tretia kniha s názvom Jedine s ním zodpovedala všetky otázky ohľadne Rebeccinho záhadného zmiznutia a vraždy alebo obstátie v skúške lásky Sary a Chrisa. Obvinenú Avu z vraždy Rebeccy pustia na slobodu pre nedostatok dôkazov. Sara s Chrisom museli preto už pár krát prísť vypovedať na políciu, pretože ako sa ukázalo nielen Sara s Chrisom sú podozriví, ale aj Mark. Dej knihy sa väčšinou zameriava na vyšetrovanie vraždy – vypočúvanie podozrivých, menej podozrivých, hľadanie nových dôkazov. Pokračuje nielen pátranie po Rebecce, ale aj po stratenej Sarinej kamarátke Elle.

Pokiaľ ide o Saru, tá si je už istá svojou láskou ku Chrisovi, miluje ho, dôveruje mu a vie, že ajon miluje ju. Sara sa zopár krát dostane do tesnej blízkosti Marka. Avšak o Markovi sa dozvedáme oveľa viac a to, že nie je až taký bezcitný a chladný ako vystupuje pred ostatnými. Pomaličky postupne zisťujeme, že niekde vo svojom vnútri skrýva city, no bohužiaľ sa to dozvedáme len veľmi pomaly, keďže príbeh je rozprávaný Sarou.

Lisa sa pri písaní pokračovania pobrala iným smerom ako v predchádzajúcich troch knihách. V štvrtej knihe už nie je toľko erotických scén, väčšina deju sa zameriava na vyšetrovanie Rebeccinej smrti. Jej knihy sú tak pútavé a zaujímavé, že čitateľka musí siahnuť hneď po ďalšej časti.
Knihu kúpite na BUX.sk

Pripravila Katarína

Rate this post