ZN.SK
kniha Vilo Habo kuchárka

Kniha Vilo Habo špeciál už čoskoro. Nepovedal posledné slovo

Druhá kniha vychádza pod názvom Vilo Habo špeciál – Najlepšie recepty z TV šou. Kniha vychádza už o pár týždňov, no nečakajte len Vila Haba.

Vilo Habo, televízna celebrita z kuchárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, patrí medzi najžiadanejšie osobnosti vôbec. Aj napriek tomu, že je mnohým proti srsti ako človek, je prekvapivo medzi bežnými ľuďmi obľúbený a sami po zhliadnutí jeho spôsobu varenia zhodnotili, že to má niečo do seba, nestojí to veľa a dokonca to dobre chutí. Vilo Habo, ako svojim spôsobom pre svoj krik kontroverzná osobnosť, prekonal všetky očakávania, keď vydal knihu receptov Vilo Habo varí lepšie ako tvoja mama. Stala sa totiž najpredávanejšou knihou mesiaca už v úvode roka vo viacerých kníhkupectvách. Ak by stihla Vianoce, zrejme by boli čísla oveľa dramatickejšie. Po jeho odchode aj záujem o šou mierne upadol, avšak boli to hlavne diváci, ktorí dali najavo, koho v šou naozaj chcú vidieť. Ak sme si mysleli, že niekoľkými podujatiami, kde sa už ako autor knihy zúčastnil autogramiád a varenia pred verejnosťou, končí, nie je tomu tak.

kniha Vilo Habo kuchárka

Knižný Vilo Habo špeciál ako druhá kniha „Vilo Habo 2“

Druhá kniha vychádza pod názvom Vilo Habo špeciál – Najlepšie recepty z TV šou. Kniha vychádza už o pár týždňov, no nečakajte len Vila Haba. Knihu zostavili z toho najlepšieho, čo sa v televízii objavilo, 70 ešte nikde nezverejnených receptov od Habovcov, no niektoré z nich pochádzajú aj od iných známych ľudí. Podpísali sa pod ne napríklad Marián Miezga, Jozef Vajda, skupina Hex, či Evelyn. V Habovej novinke však dostali priestor aj iné rodiny zo šou, ako napríklad Kánovci, Rumlovci, či Lhotovci. Do predaja knihu uviedol obchod bux.sk.

Úspechu človeka z ľudu sa nemožno čudovať

Na ľudí vždy pôsobí úspech a čaro aj bežného človeka. Najmä ak predstavuje ich život, trápenia a problémy, či potreby. Vilo Habo je známy tým, že nie je typickým kuchárom. Živý sa ako pekár, hoci v súčasnosti sa dostáva do povedomia hlavne ako odborník na bežnú domácu spotrebnú kuchyňu, ktorý úspešne inšpiroval ľudí „tam vonku“. Pre všetkých ostatných naďalej zostane zaškatuľkovaným chlapíkom s neutíchajúcimi hlasivkami a postavou golema.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu