Knihu Karel Gott: má cesta za štěstím predstavujú osobnosti

Knihu Karel Gott: má cesta za štěstím predstavujú osobnosti

Očakávaná kniha Karel Gott: Má cesta za štěstím je výnimočným dielom už před jej vydaním. Je dielom samotného Karla Gotta a vychádza až teraz. Fotografiami k pôvodnému dielu ešte prispelo niekoľko známych osobností a iné známe osobnosti sa objavujú v novinke – predstavení knihy na videu, ktoré sa objavilo na Youtube. Video, ktoré je možno ukážkou, je však nakoniec pol hodinovým dokumentom o tom, čo kniha obsahuje. Osobnosti, ktoré sa na videu vyjadrujú, viac menej čítajú z knihy samotnej. Predstavujú rôzne kúsky príbehu cesty za šťastím slávneho speváka.

Známe osobnosti a priatelia čítajú z knihy

Najskôr Libor Bouček predstaví úvod. Jiří Bartoška, Michal David, Jiří Macháček, Oldřich Kaiser, alebo Miroslav Donutil a Karel Šíp prečítajú niečo z knihy. Až na záver sa k fanúšikom prihovorí aj samotná Ivana Gottová, ktorá dokončila celý knižný projekt. Je jasné už z videa, že táto kniha je posledným Karlovým dielom, tou najvýznamnejšou knihou v ktorej uvádza aj to, čo nikto iný nevedel, alebo si už ani nepamätá.

Kniha v predaji na:  martinus.skbux.sk

Viac ako 700 stránok, viac ako 1800 fotografií a ucelená spoveď známeho speváka sa objaví už o niekoľko dní v knihe Karel Gott: Má cesta za štěstím. Je však viac ako pravdepodobné, že pre záujem môže ísť o veľmi rýchlo vypredanú knihu. V Čechách vychádza už dnes, na Slovensku o niekoľko dní. Jej základná cena je 50 EUR, no kniha je v hrubej väzbe na kvalitnom papieri a väčšieho formátu. Jej tlač je náročná. Podľa informácií z Instagramu samotnej Karel Gott Agency sa kniha tlačila v Banskej Bystrici v TBB, kde sú prispôsobené na tlač nákladných hodnotných obrazových publikácií tohto typu. Aj napriek tomu sa však slovenský trh ku knihe skôr nedostane. Zostáva však naozaj len pár dní. Počas posledných týždňov sa kniha držala v top rebríčkoch predaja, čo znamená veľký záujem verejnosti.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.