ZN.SK
JOJ v meste 2015 Bratislava

JOJka v meste 2015 v Bratislave pri nábreží v Eurovea

Markíza má svoje veľkolepé Dni otvorených dverí a JOJ zase JOJka v meste. Tento rok sa objaví aj v Bratislave, prípravy sú v plnom prúde.

Markíza má svoje veľkolepé Dni otvorených dverí, ktoré každoročne pripravujú vrásky na čele všetkým obyvateľom Záhorskej Bystrice, keďže návštevníci parkujú aj tam, kde by bežne nezaparkoval nikto. JOJ má naproti tomu svoj vlastný formát, s ktorým prídu priamo za ľuďmi a ľudia tak nemusia veľmi merať cestu za televíziou. Pre dnes mal formát JOJ v meste vysielanie z Bratislavy. Svoj STAGE si postavili medzi budovami obchodného centra EUROVEA v blízkosti nízkej vodnej plochy, kde sa nedávno objavil medializovaný šnorchlista v plavkách.

JOJ v meste 2015 Bratislava

V rámci tohto dňa bol upravený aj hlavný vchod. Vysielanie samotné veľmi nefungovalo, v čase príprav samozrejme. Určite však všetkých, čo sa na pár hviezd z TV JOJ prídu pozrieť, dnes víta a bude vítať príjemné teplé až letné počasie o ktorom sme mohli pred pár dňami naozaj len snívať.

JOJ v meste 2015 Bratislava

Súčasťou podujatia má byť dnes autogramiáda ľudí z TV JOJ, vystúpenie IMT Smile, Gladiátor, Zuzany Smatanovej a Metropolisu. Hoci popis na oficiálnych stránkach píše, že sa na tento deň chystá aj krst knihy Divoké kone, vieme, že krst tejto knihy oficiálny predsa bude zajtra a to za prítomnosti všetkých dôležitých hviezd so samotného seriálu Divoké kone. Kniha bola napísaná známou slovenskou autorkou Andreou Coddington, ktorá sa preslávila viacerými románmi.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu