ZN.SK
VIBER medzinárodné volania

Miestne číslo cez Viber a hovory bez roamingových poplatkov

Nová služba, ktorú Viber ponúka, umožňuje cestovateľom, expatom a ľuďom na služobných cestách vybrať si telefónne číslo v akejkoľvek krajine, kde sa práve nachádzajú…

SAN FRANCISCO – 10. apríla 2019Viber, jedna z popredných komunikačných platforiem na svete, prichádza s úplne novou službou pre registrovaných užívateľov, Viber Local Number (Viber lokálne číslo). Táto nová služba umožňuje užívateľom používať lokálne číslo, nech sú kdekoľvek vo svete. Ktokoľvek, kto nepoužíva Viber, im tak môže volať alebo posielať sms na toto číslo bez akýchkoľvek roamingových poplatkov. Ľudia na cestách za biznisom tak môžu svojim lokálnym klientom poskytnúť číslo, na ktorom môžu byť kontaktovaní zdarma. Milovníci cestovania môžu toto číslo používať pri rezervovaní ubytovania alebo akýchkoľvek iných aktivitách.

VIBER medzinárodné volania

Nová služba, ktorú Viber ponúka, umožňuje cestovateľom, expatom a ľuďom na služobných cestách vybrať si telefónne číslo v akejkoľvek krajine, kde sa práve nachádzajú a automaticky tak presmerovať hovory a správy do ich Viber účtu.

Viber Local Number

Služba Viber Local Number je dostupná po celom svete a medzi prvé krajiny, kde je možné zaobstarať si také lokálne číslo patrí Veľká Británia, Spojené štáty americké a Kanada, ďalšie krajiny budú v blízkej budúcnosti rýchlo pribúdať. Viber Local Number umožňuje užívateľom prijímať hovory a SMS správy bez akýchkoľvek poplatkov a obmedzení.

Prvých 10 000 užívateľov získa túto službu za špeciálnu cenu 1,99 USD mesačne. Ďalší užívatelia zaplatia mesačne 4,99 USD. Službu je možné každý mesiac vypovedať bez poplatkov.   A ako Viber Local Number získať? Stačí si v aplikácii otvoriť záložku Viac a kliknúť na Miestne Viber číslo.

„Nová služba Viber Local Number prináša našim používateľom ďalšie komunikačné možnosti,“ povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. „Sme radi, že môžeme užívateľom ponúknuť ďalšiu možnosť, ako sa cítiť v bližšom kontakte s tými, s ktorými potrebujú alebo chcú komunikovať. Či ide o expatov, ktorí potrebujú lokálne číslo alebo o obchodníkov, ktorí potrebujú, aby ich klienti mali pocit, že sú im vždy na blízku, táto nová služba im dáva možnosť byť lokálni, nech už sú kdekoľvek.“

Viber Local Number je dostupné pro iOS a Android verziu mobilnej aplikace Viber.

Sledujte Viber Slovensko a získajte tak prístup k najnovším informáciám!

 

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií. Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera pre rýchle zasielanie správ a volanie tímu Golden State Warriors. Pripojte sa k Viber ešte dnes a vychutnajte si najlepší komunikačný zážitok na svete.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu