ZN.SK
drogéria

Drogéria sa dá nakupovať aj cez internet: online drogérie na Slovensku

Drogéria sa dá nakúpiť aj online. Kým pri klasickom nákupe je fajn otvoriť si a ovoňať aviváž, v prípadoch, kedy sú vám vône známe, nebráni nič tomu…

Drogéria sa dá nakúpiť aj online. Kým pri klasickom nákupe je fajn otvoriť si a ovoňať aviváž, v prípadoch, kedy sú vám vône známe, nebráni nič tomu skúsiť to opäť, hoci len cez internet. Nákup drogérie cez internet sa môže oplatiť pri akciách, výhodných ponukách, alebo v prípade ak nemá zákazník vo svojom okolí vhodnú prevádzku, zástupcu siete 101, DM drogerie, či Teta, ktoré sú u nás najznámejšie. Nie všetko máme všade. Slováci radi chodia do Rakúska práve kvôli sieti drogérií BIPA a ďalším značkám.

drogéria

Viacero výrobkov sa na slovenský trh nedostáva, alebo sa vyrábajú v inom zložení, arómach a objemoch. Nemožno sa preto čudovať, že kvôli nim toľko ľudí cestuje do Hainburgu, Burcku, Kittsee, či dokonca aj do vzdialenejších miest.

Drogéria online

Pri drogérií online vždy sledujte, či obchod reálne existuje. Portál HOAX.SK narazil v roku 2016 na dva obchody, ktoré ponúkali pracie prášky za neuveriteľné ceny. Reálne však nie len že obchody nemali oprávnenie na predaj, jeden z ich sa identifikoval pod zneužitými údajmi inej s.r.o., kým druhý sa vôbec neobťažoval uvedením nejakých kontaktných údajov. Postačí vložiť doménu, alebo názov obchodu do vyhľadávača a zobrazí vám hodnotenia a názory verejnosti. Najmä však určitú históriu, nie len stránky samotnej predajne. Skúsenosti s obchodmi, ktoré predávajú drogériu online, má už mnoho Slovákov napríklad v týchto prípadoch.

Drogerka.sk – drogéria

Drogerka je známy predajca s ponukou rakúskej a nemeckej drogérie. Mimo to má rozsiahlu ponuku prípravkov na pranie, sortiment pre malé deti, eko, bio, výživové doplnky a podobne. Na doručenie používa kuriéra REMAX alebo GLS. Doručenie kuriérom stojí 3,60 eur, do Zásielkovne 1,90 EUR. Pozor však, aby bola zásielkovňa v danom čase prístupná. Objednávka nad 50 EUR neplatí za dopravu.

Stránky: https://www.drogerka.sk

MyAustria.sk – echt rakúske

Obchod, ktorý stavia na viditeľnom imidži predajcu rakúskeho tovaru. Základ ponuky tvorí drogéria na pranie, čistenie a celkovo domácnosť. Dôležitá je aj hygiena, hygienické potreby, dezinfekcie a kozmetický sortiment. Doprava stojí 2,90 EUR cez kuriéra, cez Zásielkovňu 2,20 EUR a 2,40 EUR cez poštu.

Stránky: https://www.myaustria.sk/

MojaDM.sk

Aj známa sieť kamenných prevádzok drogérii DM má svoju online predajňu. Sezónny vysoký nápor môže ovplyvniť rýchlosť dodania, preto sledujte informácie. Ide o jeden z najviac vyťažených obchodov drogérie na Slovensku. Poštovné je 1,99 EUR a pri objednávke nad 49 EUR majú registrovaní a prihlásení zákazníci dopravu zadarmo. Ponuka je totožná s ponukou v bežnej kamennej predajni.

Stránky: https://www.mojadm.sk/

Eurodrogeria.sk

Eurodrogeria.sk má v ponuke všetky bežné typy drogérie, umývacích prostriedkov, pracích práškov a podobne. Doručuje v priebehu dvoch dní od 3,99 eur podľa váhy objednávky. Od 10 kg je to 4,25 EUR a viac.

Stránky: https://www.eurodrogeria.sk

Bugy.sk

Drogéria Bugy.sk ponúka sortiment rôznej drogéerie. Doručenie je pri platbe prevodom s dopravou za 3 EUR, s platbou na dobierku 3,99 EUR. Doručujú kuriérom, hoci neuvádzajú akým. V obchodných podmienkach uvádzajú troch naraz, DHL, SDS, a GLS.

Stránky: https://bugy.sk

Vitanella.sk – drogéria, hygiena aj potraviny

Vitanella je obchodom zameraným na prírodnú kozmetiku, drogériu, osobnú hygienu, potreby na holenie ale aj na zdravé potraviny rôzneho typu. Doručenie cez GLS kuriéra stojí 2.95 €. V prípade, ak je objednávka nad 30 eur, poštovné neplatíte.

Stránky: https://www.vitanella.sk

TPD.SK – nie iba len elektro

Súčasťou ponuky internetového obchodu TPD, hoci ho považujeme primárne za elektro, je aj drogéria, parfumy, repelenty, vône, či darčekové kazety. Doručenie stojí cez SDS 4,99 EUR. Obchod zrejme počíta s primárnym záujmom o veľké elektro.

Stránky: https://www.tpd.sk

Dr.MAX – online lekáreň a ešte…

V prípade online lekárne Dr.MAX nejde len o lieky, ale aj o sortiment v kategórii pre domácnosť. Ide tak o čistiace prostriedky, umývanie riadu, pranie, odpudzovače hmyzu a rôzne hygienické potreby. Aktuálne je doprava zadarmo pri nákupe nad 9,90 EUR

Stránky: https://www.drmax.skf

PreZdravie.sk

Obchod prezdravie.sk má v ponuke skôr sortiment venovaný zdravej výžive ako aj zdravej kozmetike. V kategórii sortimentu EKO DOMÁCNOSŤ je však ponuka drogérie pre náročnejších ľudí, ktorí prihliadajú na pôvod, zloženie a ohľad voči prírode. Ide o oblasť prania, umývania, nakladania s odpadom, prostriedky pre kúpeľne, WC, kuchyňu a podobne. Doručenie stojí cez výdajné miesta SPS 2,90 EUR, dodanie domov je 3,90 EUR a do cez SPS, DPD alebo cez Slovenskú poštu. 3,90 EUR

Stránky: https://www.prezdravie.sk

 

Upozornenie: uvádzame neaktuálne ceny dopravy? Upozornite nás na redakcia(zavináč)zn.sk. Obchody môžu kedykoľvek poštovné poplatky zmeniť. Radi by sme ich mali aktuálne aj u nás. Preto ak postrehnete zmenu, vítame vaše upozornenia. Ďakujeme.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu