ZN.SK
malinový flat costa coffe

V nákupnom centre Eurovea otvorili druhú kaviareň Costa Coffe

Britský kaviarenský reťazec Costa Coffee otvoril 24.9.2019 svoju druhú kaviareň na Slovensku. Nájdete ju na podlaží -1 v nákupnom centre Eurovea, kde si môžete vychutnať kávu…

Britský kaviarenský reťazec Costa Coffee otvoril 24.9.2019 svoju druhú kaviareň na Slovensku. Nájdete ju na podlaží -1 v nákupnom centre Eurovea, kde si môžete vychutnať kávu, dezerty či  nekávové nápoje z aktuálnej ponuky. Ako sme sa priamo my, zo ZN.SK mohli na vlastné oči presvedčiť, majú aj zopár technologických vychytávok, ktoré skôr ako popisovať, je dobré vidieť na vlastné oči. Viac však o novej prevádzke v nasledovnej tlačovej správe.

malinový flat costa coffe

Sviatok pre milovníkov kávy Costa Coffee

Po  obľúbenej kaviarni Costa Coffee v bratislavskom Auparku si prídu milovníci kávy na svoje už aj v nákupnom centre Eurovea. Kaviareň Costa Coffee tak nájdete už aj  v samotnom srdci hlavného mesta. Posedenie s priateľmi alebo pracovné stretnutie vám s istotou spríjemnia útulné dizajnové priestory kaviarne a novinky z aktuálnej ponuky. Momentálne si nielen v Eurovea, ale vo všetkých kaviarňach Costa Coffee môžete vychutnať napríklad nápaditý Malinový Flat White s ružovým korením, pričom pôžitkárov určite poteší aj novinka v ponuke Costa Coffee – 100% Arabika z Etiópie. A máme niečo aj pre milovníkov sladkého! Tí si môžu vychutnať Malinovú tortu alebo Dánsky koláčik s marhuľou v zvýhodnenej raňajkovej ponuke s kávou.                                                               

Talianske espresso za taliansku cenu 1 € aj v Eurovea!

Nápoj v objeme zhruba 30 ml vyrobený pod tlakom približne 9 bárov s odporučeným časom extrakcie 20 až 30 sekúnd – to je espresso. „Ak chceme pripraviť dokonalé espresso, potom musíme použiť 14 g kávy. Prvým a základným kritériom hodnotenia kvality extrakcie je kávová pena na povrchu – crema – ktorá sa počas nej vytvára. Espresso je len jedno. Neexistuje žiadne malé či veľké espresso a už vôbec nie piccolo,“ vysvetluje Eva Jeřábková z kaviarenského reťazca Costa Coffee, kde si môžete tento ľahodný nápoj vychutnať  v špeciálnej ponuke za 1 €.

Viac informácii nájdete na www.costa-coffee.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu