Deti vtrhli k otcovi a narušili živé vysielanie pre BBC (video) - Zaujímavé novinky ZN.SK

Deti vtrhli k otcovi a narušili živé vysielanie pre BBC (video)

Zábavné video, ktoré je skvelou ukážkou náhody, trapasu aj zábavy zároveň sa objavilo cez živé vysielanie televízie BBC. Odborník, ktorý mal čo k téme, vysielal cez internet v obleku priamo zo svojej pracovne z vlastného domu. S čím ale nerátal bolo, že mu do pracovne vošlo dieťa, nasledované ďalším dieťaťom v ešte len pavúku.

Deti vtrhli do pracovne cez vysielanie BBC Live

Pokazené vysielanie, ale nesmierne akčná manželka

To, že obe deti chýbajú niekde inde si všimla pohotová manželka, ktorá v plnej rýchlosti vletela do pracovne po podlahe. Schytila obidve deti krkolomne v domnienke, že kamera je postavená v inom uhle a ju nevidieť. Snažila sa byť čo najviac pri zemi a odtiahnuť obe deti okamžite zo záberu. Muž samotný sa držal a dokončil svoje vysielanie aj napriek divadlu, ktoré sa odohrávalo za ním. Len v priebehu pár hodín má video milióny pozretí a baví ľudí po celom svete. Kopírujú ho aj rôzne stránky, ktoré sami na ňom získavajú nemalé počty sledovaní. Pôvodne sme si aj my mysleli mylne, že ide o pestúnku, avšak išlo o manželku. Muž sa vyjadroval k vzťahom s Kóreou. Pôvodne očakával, že po tomto incidente mu ho BBC nikdy nepožiada o vyjadrenie, no opak je pravdou. Video bolo hitom a pobavilo najmä rodičov, ktorí veľmi dobre vedia, že udržať deti je niekedy komplikovanejšie ako sa zdá.

Treba ale uznať, že malý v pavúku bol extrémne rýchly a obratný. Pestúnka však bola tá najakčnejšia a najpohotovejšia, akú sme po dlhej dobe videli. Nuž, deti. :-)

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.