ZN.SK
Deti vtrhli do pracovne cez vysielanie BBC Live

Deti vtrhli k otcovi a narušili živé vysielanie pre BBC (video)

Zábavné video, ktoré je skvelou ukážkou náhody aj trapasu zároveň sa objavilo cez živé vysielanie televízie BBC. Deti vtrhli do pracovne, kým otec vysielal.

Zábavné video, ktoré je skvelou ukážkou náhody, trapasu aj zábavy zároveň sa objavilo cez živé vysielanie televízie BBC. Odborník, ktorý mal čo k téme, vysielal cez internet v obleku priamo zo svojej pracovne z vlastného domu. S čím ale nerátal bolo, že mu do pracovne vošlo dieťa, nasledované ďalším dieťaťom v ešte len pavúku.

Deti vtrhli do pracovne cez vysielanie BBC Live

Pokazené vysielanie, ale nesmierne akčná manželka

To, že obe deti chýbajú niekde inde si všimla pohotová manželka, ktorá v plnej rýchlosti vletela do pracovne po podlahe. Schytila obidve deti krkolomne v domnienke, že kamera je postavená v inom uhle a ju nevidieť. Snažila sa byť čo najviac pri zemi a odtiahnuť obe deti okamžite zo záberu. Muž samotný sa držal a dokončil svoje vysielanie aj napriek divadlu, ktoré sa odohrávalo za ním. Len v priebehu pár hodín má video milióny pozretí a baví ľudí po celom svete. Kopírujú ho aj rôzne stránky, ktoré sami na ňom získavajú nemalé počty sledovaní. Pôvodne sme si aj my mysleli mylne, že ide o pestúnku, avšak išlo o manželku. Muž sa vyjadroval k vzťahom s Kóreou. Pôvodne očakával, že po tomto incidente mu ho BBC nikdy nepožiada o vyjadrenie, no opak je pravdou. Video bolo hitom a pobavilo najmä rodičov, ktorí veľmi dobre vedia, že udržať deti je niekedy komplikovanejšie ako sa zdá.

Treba ale uznať, že malý v pavúku bol extrémne rýchly a obratný. Pestúnka však bola tá najakčnejšia a najpohotovejšia, akú sme po dlhej dobe videli. Nuž, deti. :-)

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu