Deň detí môžete stráviť na hrade Červený Kameň 2. júna 2018 - Zaujímavé novinky ZN.SK

Deň detí môžete stráviť na hrade Červený Kameň 2. júna 2018

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa Hrad Červený Kameň rozhodol spestriť návštevu všetkým deťom a ich rodičom. Deň plný zábavy a dobrodružstva môžete prežiť na hrade Červený Kameň v sobotu 2. júna 2018 od 9.00 do 17.00 hod.

Hrad Červený Kameň

Počas návštevy hradu sa môžete stretnúť s princeznou, ktorá vám porozpráva, aké je to tráviť celé dni na hrade. Tí odvážnejší sa môžu vydať na dobrodružnú cestu za truhlicou plnou zlata, či prejsť cestu stredovekého človeka, ktorú vám pripraví občianske združenie Schatmansdorf.

Tešiť sa môžete aj na bábkové divadelné predstavenia v podaní tradičného rodinného bábkového divadla MARIONETA. Deti sa budú môcť vyšantiť v detskej aréne, užiť si maľovanie na tvár a vyskúšať si aj streľbu z luku, hod oštepom alebo sekerkou. Súčasťou programu budú aj vystúpenia slovanskej skupiny Satyros a skupina Kenshin Tachi vám predstaví kus japonskej histórie.

Červený Kameň, dobové tance stredovek

Bližšie informácie:
Mgr. Ľuboš Haršány, kultúrno-propagačný manažér
lubos.harsany @ snm.sk, 033/ 245 90 07
www.hradcervenykamen.sk
www.facebook.com/CervenyKamenHrad


Avatar
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
učiteľka
Niektorí učitelia nevedia po slovensky, ale naučia vás…

Lucia Braunova, všetko na čom záleží
Všetko, na čom záleží – knižná novinka spisovateľky Lucie Braunovej

Slovenský orloj v Starej Bystrici
Kysucký mikroregión Bystrická dolina atraktívny, aj s videom

Zavrieť