ZN.SK
vianočný darček

Čo darovať na Vianoce? Inšpirujte sa tipmi na praktické darčeky

Vybrať pre najbližších ten správny vianočný darček, ak ním chceme prekvapiť je často dosť ťažké. Prinášame pár tipov na vianočné darčeky. Inšpirujte sa.

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Aj keď sú to sviatky pohody a pokoja, určite každý pozná stres spojený s prípravou výzdoby, jedla a samozrejme kúpou darčekov. Časy keď sme si mysleli, že darčeky nosí Ježiško sú preč a to znamená, že všetko ostáva na našej hlave. Vybrať pre najbližších ten správny vianočný darček, ak ním chceme prekvapiť je často dosť ťažké.

vianočný darček

Nechajte sa inšpirovať!

Nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu pozná hádam každý. Samozrejme, každý rok si človek sľubuje, že takú chybu ďalšie Vianoce neurobí. Ak chcete predísť možnému stresu a zhonu, nemali by ste nechávať nákup darčekov na poslednú chvíľu. Nezabúdajte, že základ dobrého daru je to, že urobí radosť obdarovanému a nie vám.

Tipy na vianočný darček pre ženu

Nežné pohlavie si potrpí na módu a ak obdarovaná rada pečie máte vyhraté. Voliť by ste mali darčeky napríklad v tomto duchu a určite tým nič nepokazíte.

Sada na tortu

Každá žena, ktorá pečie si potrpí na to, aby jej výrobok nie len dobre chutil, ale aj vyzeral. Preto, aby bola jej torta aj kvalitne naservírovaná je ideálna sada otočného taniera, poklopu a lopatky na torty od Gastromarketu. Praktický darček, ktorému sa v konečnom výsledku potešia všetci.

Náušnice a šperky

Ženy si vyberajú náušnice nielen na základe svojho vkusu, ale aj podľa príležitosti či udalosti, na ktorú sa chystajú. Na bežné nosenie volia šperky skôr praktické a odolné, do spoločnosti naopak o niečo ozdobnejšie. Prekvapte ju pekným párom náušníc. Je známe, že väčšina žien má kladný vzťah ku šperkom. A prečo to nevyužiť ako vhodný darček na Vianoce.

Dovolenka alebo wellness

Na Vianoce darujte partnerke odpočinok. Jednoducho pohodu, na ktorú bude rada spomínať celý ďalší rok. Kúpiť žene darček v podobe poukazu na wellness či víkendový pobyt je vždy rana do čierneho. Ak rada cestujete, tak letenke na víkend alebo dovolenke k moru sa určite poteší tiež. Možno zoberie aj vás.

Handmade tašky a batohy 

Originálnej handmade taške, takej akú nemá žiadna iná žena sa tá Vaša určite poteší. Výrobky značky Dostrim sú presne to, čo urobí tieto Vianoce nezabudnuteľnými. Vybrať si môžete z veľkého množstva hotových Dostrimiek, prípadne si darček navrhnite podľa vlastných predstáv.

dostrim

Tipy na vianočné darčeky pre muža

Muži stále tvrdia, že si na darčeky veľmi nepotrpia, no určite ich potešia. Ak neviete čomu by sa potešil pod stromčekom Váš chlap inšpirujte sa.

Balíček náradia pre kutila

Venujte vášmu mužovi náradie, ktoré si doteraz nekúpil a stále ste vystavená počúvať ho, ako hromží, že niečo nejde spraviť. Odhadnite správne, či mieru domácich prác ovplyvňujú chýbajúce kombinačky  alebo sada vrtákov. Jednoducho mu ju doprajte. Tá najpraktickejšia žena veľmi dobre vie, čo doma nefunguje a ako typ náradia na to v domácnosti chýba. To, že možno vaša polovička nebude tá správna na konkrétnu opravu je ale už druhá vec.

Obľúbená kniha

Ak radi čítate, tak viete, že dobrá kniha poteší každého nezávisle od pohlavia a veku. Ak je muž, ktorému chcete darček darovať milovník druhej svetovej vojny poteší sa knihe Diablov denník. Nová kniha Vražda v Orient expresse od Agathy Christie je tiež dobrý spoločník na zimné večery.

Sezónny servisný balíček

Muži sa niekedy radšej starajú viac o svoje auto ako o seba. Preto je vhodným darčekom praktický sezónny servisný balíček od AutoBors. Balíček obsahuje okrem 4l značkového LongLife oleja BP a olejového filtra aj výmenu oleja, výpis z pamäti závad riadiacej jednotky vozidla, reset servisného intervalu, kontrolu podvozku a kontrolu mrazuvzdornosti chladiacej kvapaliny.

Ochranné pomôcky pre športovca

Dokážte mu, že vám na ňom záleží. Ak je náruživý cyklista, kúpte mu už konečne jeho prvú prilbu. Človek nikdy nevie, kedy sa hodí. Chce to len nevyberať z ružových odtieňov a neprehnať to s dizajnom. To ostatné jednoducho musí splniť svoj účel a nezabudnite mu povedať „Nie miláčik, nevyzeráš v nej ako ….“

Tip na spoločný darček pre celú rodinu

Ak ste milovníkmi domácej pohody a chcete doma pre seba a svoju rodinu vytvoriť vlastné pohodlie a bezpečie, tak presne túto atmosféru dokáže navodiť aj oheň v moderných krboch od HT- design. Ideálne pre dlhé a chladné zimné večery s rodinou.

ht-design krb

Mohlo by zaujímať tiež:

Lucia

Lucia
Absolventka štúdia marketingovej komunikácie, momentálne žijúca v zahraničí s obrovskou vášňou pre cestovanie, nové zážitky a dobré jedlo. K príležitosti písať sa dostala pred pár rokmi v zn.sk. Je to pre ňu relax a zodpovednosť zároveň.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu