Nová Československá Superstar 2018: televízne spoty a termíny castingov

Nová Československá Superstar hľadá talenty. Ukáže ich v roku 2018

Televízne spoty na TV Markíza a v TV Nova to už prezradili. Superstar 2018, ako pokračovanie ďalšej televíznej hudobnej šou, bude opäť po dvoch rokoch hľadať medzi mladými ľuďmi talenty, rovnako ako medzi tými, ktorí dosiaľ nenabrali odvahu. Tak ako už v prípade posledných ročníkov je zvykom, aj tentoraz sa spájajú dve krajiny, aby vytvorili šou jednu, ušetrili, aj rozdvojili čo sa len dá.

Superstar 2018, TV Markíza

zdroj: Markíza.sk, oficiálne logo hudobnej šou.

Nová Superstar je zatiaľ zahalená tajomstvom

Hoci zatiaľ nie je jasné, kto bude sedieť v porote, čím sa bude tento ročník líšiť od ostatných, alebo či nepribudne nejaká zásadná zaujímavosť, vieme aspoň termíny a miesta konania castingov. Prihláška dostupná na stránkach Superstar2018.cz prekvapí bohatou nádielkou otázok, na ktoré je nevyhnutné odpovedať a bez ktorých sa vám ani nepodarí odoslať prihlášku. Mnoho osobných údajov a rôznych otázok zameraných skôr na kreativitu, či originalitu odpovedí robí z prihlásenia záležitosť na niekoľko minút, až hodinu. Dozviete sa však aspoň dôležitý údaj o jednotlivých castingoch.

Pripravované výberové castingy do šou, dátum a mesto:

11. 11. 2017 Ostrava
12. 11. 2017 Brno
18. 11. 2017 Žilina
19. 11. 2017 Košice
25. 11. 2017 Bratislava
26. 11. 2017 Bratislava
2. 12. 2017 Praha
3. 12. 2017 Praha

V rámci miest sa to veľmi nemení. Banská Bystrica by však nepochybne taktiež uvítala miesto, ktoré by bolo dostupnejšie ako výber medzi Žilinou, Bratislavou a Košicami. Vzhľadom na dátum castingov až do decembra je jasné, že príprava materiálov pre televíziu zaberie strižni, réžií a ľuďom z produkcie nejaký čas, vianočné sviatky aj úvod nového roka.

Je tak jasné, že sa na novú šou môžu tešiť nádejné talenty a ich rodinní príslušníci v roku 2018. Býva už zvykom, že v najväčšom očakávaní sú priatelia, rodina a spolužiaci, ktorých blízki uspeli, alebo sa aspoň objavili v zostrihu na pár sekúnd. Pre každú základnú, či strednú školu je následne úspechom, ak sa tam objavil niekto práve od nich. A kým niekomu to prinesie prestíž, iným posmech. Prihlásiť sa a skúsiť chce však jednoznačne odvahu, ktorú hocikto nemá. Šou zameraná hlavne na malé talenty nepochybne aj v novej sezóne objaví viacero neobjavených talentov. Už len na vás záleží, či vás šou zaujme na toľko, že sa jej budete venovať, alebo bude pre vás tento článok celkom zbytočný.

Prípravy novej série Superstar sa nedajú prehliadnuť

Vzhľadom na postupne zvyšujúci počet spotov vo vysielaní, ktoré upozorňujú výberové castingy a prihlášky, už rozlišujeme niekoľko rôznych kreatív. Všetky sú pritom v súčasnosti zamerané na presun domáceho spevu v sprche pred porotu. „Nespievaj si sám pre seba, prihlás sa do Superstar“ znie heslo všetkých štyroch dosiaľ prezentovaných spotov.

O superstar aj na neoficiálnom fansite: ceskoslovenskohladasuperstar.eu

5/5 - (2 votes)
Mohlo by zaujímať tiež:
Roman Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.