Black Friday výpredaje: na ShopAlike.sk viacero obchodov celý november

Black Friday výpredaje: na ShopAlike.sk viacero obchodov celý november

Nákupné šialenstvo známe ako Black Friday sa obvykle týka len záveru novembra. Nákupný sviatok, ktorý vznikol v USA, sa čoraz viac prejavuje aj v Európe. Predajcovia, rovnako ako zákazníci, tak majú príležitosť nakúpiť viac za mene. Niektorí predajcovia sa však nespoliehajú len na jediný deň.

Black Friday

Na ShopAlike Black Friday po celý november

Na ShopAlike.sk je Black Friday počas celého mesiaca november. Od jeho začiatku až do posledného dňa tak majú zákazníci možnosť využiť vysoké zľavy a lákavé ceny na široký sortiment. Portál zastrešuje ako agregátor viacero internetových predajcov na jedinom mieste, čím si vie návštevník ušetriť čas. Vzhľadom na aktuálne ceny aj nemalé peniaze. Portál ShopAlike.sk v sebe miesi pod jednou pomyselnou strechou ponuku nábytku, domáceho textilu, odevov, obuvi aj športových potrieb od značiek a predajcov ako Footshop, Otto, Notino, Reserved, eObuv, Topánkovo alebo BezvaSport.

Kompletné informácie a zľavy nájdete na: https://www.shopalike.sk/black-friday-zlavy/

Ohodnoť tento článok
Tlačové správy
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Úspešný automobilový priemysel – prosperujúce Slovensko

vianočný darček
Čo darovať na Vianoce? Inšpirujte sa tipmi na praktické darčeky

Bazén a mobil
Typy dovolenkárov vo vtipnom videu: ktorý z nich ste vy?

Zavrieť