ZN.SK
BitCoin

BitCoin kolíše alebo padá, všimli si jednotlivci aj investori

Posledné dni boli pre BitCoin neisté. Nedávny rast BitCoinu spôsobil zisky mnohým majiteľom vyšších súm v BTC, no potešil v konečnom dôsledku všetkých.

Posledné dni boli pre BitCoin neisté. Nedávny rast BitCoinu spôsobil zisky mnohým majiteľom vyšších súm v BTC, no potešil v konečnom dôsledku všetkých. Dianie v posledných dňoch však už nie je také ružové. Ešte v pondelok v skorých ranných hodinách sa majiteľ 100 eur v BTC mohol radovať zisku dvoch eúr, no od pondelka sa situácia ohľadom rastu nedá nazvať inak, ako balancovanie na tejto jednej stovke.

BitCoin

Vlnovka a pomaly úpadok oproti pondelkovému večeru ide totiž viac dole a ako hore. Kto si kúpil Bitcoin v posledných dvoch dňoch, len stráca.

Za 100 EUR získate 0,007331 a stále ešte menej

V súčasnosti získate za 100 eur asi 0.007331 BTC. Táto hodnota je identická s pondelkovým skorým ránom po ktorom narástol a odvtedy padá mierne späť k hodnote z rána. Bitcoin mal začiatkom týždňa vstúpiť na burzu, no keďže nie je typickou komoditou, či zahraničnou menou, je ťažké odhadnúť jeho správanie. Je preto otázne, či za toto zvláštne správanie bitcoinu nemôže práve burza a vstup investorov.

Služba hashflare, v ktorej si môžete kúpiť automatické ťaženie bitcoinov, zaznamenala viac žiadostí o vyplatenie bitcoinov. Keďže len nedávno uvádzala, že svojich používateľov priebežne vypláca a v skutočnosti v tichosti nasadili podmienky vyplácania až po dosiahnutí konkrétnej poriadne vysokej hodnoty, „nesklamali“ ani tentoraz. Ak by vám napadlo rýchlo vybrať z tejto služby bitcoiny, odstavili momentálne službu vyplácania. Majitelia bitcoinov čakajú neustály rast, avšak v tejto chvíli sú to už dva dni, počas ktorých klesá. Veľmi pomaly, no pri veľkých sumách sú v strate veľké peniaze.

V posledných týždňoch sa Bitcoin preslávil a medializoval viac. Mohol za to prudšie rast aj pár príbehov s ním spojených. Tí nalomení a nerozhodní sa často „zlomili“. Napríklad cez prehľadnú službu Bitpanda z Rakúska si vytvorilo bezplatný účet a previedli euro na Bitcoin viacero Slovákov, ktorí nechceli zostať mimo celé rozprávkové dianie. Tí čo tak spravili teraz ale žiadnu rozprávku nevidia. Ako však poznáme Bitcoin, čaká nás opäť rásť. Otázne je ako rýchlo príde a aký veľký bude.

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu