ZN.SK
Zack Snyder´s Justice League

Zack Snyder´s Justice League opravou pôvodného Justice League DC

V roku 2017 sme mohli vidieť Justice League a v roku 2021 uvidíme ten istý film presne tak, ako mal byť pôvodne a s 0% Whedona / 100% Snydera

V roku 2017 sme mohli vidieť Justice League, ktorá spája Batmana, WonderWoman, Aquamana, Supermana a ďalších. Skrátka mnohé hviezdy DC univerza. No len málokto z bežných filmových konzumentov vedel niečo viac o pozadí. Pôvodne sedel na režisérskej stoličke Zack Snyder, ktorý bol zodpovedný aj za Muža z ocele, alebo Batman vs. Superman. No po nezhodách ho štúdio nahradilo avengerským režisérom Jossom Whedonom.

Zack Snyder´s Justice League

Ten potešil väčšinu skalných nadšencov DC, ale v konkurencii s filmami od Marvelu zaostával. Nestáva sa bežne, že sa z nakrútených záberov vytvára ďalší film. Warner Bros ale po rokoch dalo pôvodnému režisérovi Zackovi Snyderovi peniaze a priestor na to, urobiť film po svojom. Áno, ten istý film, z pôvodných záberov a niekoľkých dotváraných neskôr. Výsledok?

Očakávaný Zack Snyder´s Justice League už v marci

Už o mesiac budú môcť diváci HBO Max streamovať Justice League vytvorený z pôvodných záberov, ktoré nakrútil Snyder. Nepoužil zábery, ktoré po prevzatí režisérskej stoličky vytváral Whedon. Snyder sa vrátil k svojej pôvodnej vízii a tá už podľa traileru je ďaleko zaujímavejšia a akčnejšia. Ba dokonca možno hovoriť, že vznikol celkom nový odlišný film. V ňom sa dokonca objavuje aj Joker ako Jared Leto.

Ukážka, ktorá nedávno prišla na svetlo sveta, robí veľké promo streamovacej službe HBO Max. Tá patrí pod WarnerMedia Direct, LLC, čo sa dá chápať ako veľmi veľké horúce želiezko v ohni konkurenčného boja o diváka. Streamovacie služby zápasia o priazeň divákov. Netflix, Prime video (nedávny príklad Borat 2), ale aj iné, vynakladajú veľké úsilie prinášať originálnu tvorbu a marketingové ťaháky. V prípade Zack Snyder´s Justice League je vysoko pravdepodobné, že uvedenie staronového, či skôr celkom nového filmu pôvodnej vízie pôvodného režiséra, bude v marci veľký ťahák. A možno sa aj Warner Bross poučí. Ale nepredbiehajme.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu