FAUNIA 2018: Výstava exotických zvierat v Bratislave s novým názvom

FAUNIA 2018: Výstava exotických zvierat v Bratislave s novým názvom

21. októbra sa v Bratislave opäť koná predajná výstava exotických zvierat. Po ôsmych rokoch sa však Akvatera Bratislava premenúva na FAUNIA. Výnimočná príležitosť, ktorá spája chovateľov teráriových, akváriových a iných zvierat v Bratislave na jednom mieste spolu s predajcami, odborníkmi a nadšencami, sa opäť koná na svojom tradičnom mieste. Zaujímavé novinky vás ako mediálny partner podujatia pozývajú na miesto zaujímavých inšpirácií, možno aj tých, ktoré vás budú motivovať rozšíriť osadenstvo vašej vlastnej domácnosti o nového člena.

Faunia 2018

Predajná výstava sa koná 21.10.2018 od 09:00 do 14:00 hod v Dome kultúry RUŽINOV na Ružinovskej 28 v Bratislave.Cena vstupného je 3 €. Vstupné pre študentov a dôchodcov nad 62 rokov je 1,50 €, pre držiteľov preukazu ZŤP a pre deti do 6 rokov je vstupné bezplatné.

FAUNIA 2018: Výstava exotických zvierat v Bratislave s novým názvom
5 (100%) 2 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Čistá voda s citrónom
Koľko váži voda, prečo a ako prepočítať váhu vody na kilogramy

Mafia 3 screenshot
Očakávaná hra Mafia 3 odhalila trailer aj dátum vydania

Eiffelova veža, Paríž
Adrenalínová lanovka sa na pár dní opäť vracia na Eiffelovku

Zavrieť