ZN.SK
Deadpool kompletná edícia Blu-Ray

Deadpool vychádza ako nadupaná vtipná kompletná kolekcia (zatiaľ)

Asi nie som jediný, čo sa usmieva, ak vidí staršie kompletné edície filmov, ku ktorým neskôr pribudol ďalší. Úspešný kinohit Deadpool je však prípadom…

Asi nie som jediný, čo sa usmieva, ak vidí staršie kompletné edície filmov, ku ktorým neskôr pribudol ďalší. Úspešný kinohit Deadpool je však prípadom, pri ktorom akýkoľvek nápis, či gesto musíte pozorne sledovať. Dokonca aj nápis „kompletná kolekcia“ tu nie je v úplne bežnej podobe. Priznáva priamo na obale, že „zatiaľ“. Aj viacero ďalších prvkov verných imidžu Deadpoola ako úspešnej postavy sršiacej iróniou, humorom aj niečím, čomu ešte nevymysleli názov, sa drží toho, čo presne čakáte.

Deadpool kompletná edícia Blu-Ray

Svojské je na novej Blu-ray edícií naozaj všetko. To len aby bolo jasné, že filmový fanúšik sa bude baviť už pri rozbaľovaní kolekcie, aj pri čakaní, než sa dostane domov a príde čas na poriadne vychutnanie si filmu.

Nová kolekcia oboch filmov v jednom

Nová kolekcia prvého Deadpoola a Deadpoola 2 v jednom balení, prináša poriadnu nálož bonusov. Celý titul sa tým pýši tak výrazne, že nikde nič podobné neuvidíte. Možno neskôr, pri Deadpool 3, ktorého akoby obal vôbec nepopiera. Obal síce rozlišuje nadupanú a kinoverziu, avšak pri pohľade na to, čo celok ponúka, je nadupané všetko. Nadupané čím?

Bontonfilm si pripravil ozaj unikátnu filmovú lahôdku. To preto, že Deadpool 2 je v tomto prípade na Blu-Ray v takzvanej verzii uvedenej v kinách a vo verzii nadupanej. Super nadupaná je plnšia a bohatšia ešte oproti tej z kina. Ak sa vám teda zdala tá v kine príliš, pripravte sa na to, že existuje ešte niečo nadpríliš.  Najmä kinoverzia má 119 minút, kým super nadupaná verzia je preplnená rozšíreniami, ktoré z filmu robia 134 minútový nárez. Veď nadupaná.

Oba filmy v jednom Deadpool balení

Oba filmy sa síce nachádzajú v jednom balení, ale každý z nich má v hrubom papierovom obale nakoniec svoj klasický plastový BD obal z typického modrého priehľadného plastu. Na oboch nájdete nadupaný výber titulkov, ale hlavne český a anglický jazyk 5.1 a množstvo ďalších. Až je prekvapením, že sa tu nachádzajú aj jazyky ako jazyk tamilský, telugský, hindský, thajský… pri Deadpoolovi je tak otázne, či je to súčasť humorného obláčiku, ktorý sa nad touto postavou neustále vznáša.

Deadpool kompletná edícia Blu-Ray

Kým v prvom filme sa môžete tešiť na niekoľko vynechaných scén v rámci bonusov, nepodarené zábery, nejaký ten dokument a galériu snímkov a záberov, v prípade druhého filmu je toho viac. Najmä je vidieť, že druhý diel tvorcov mimoriadne bavil a tak aj cielene pripravili niekoľko videí, dokrútok, zostrihov, nejaké tie vynechané a predĺžené scény do bonusov, aby šlo o extra obsah lákavý pre fanúšika filmu. Áno, podarilo sa. Kto má rád Deadpoola a smiech, ten toto jednoducho musí mať. Je len veľmi málo akčných filmov, ktoré dokážu naozaj pobaviť a reálne rozosmiať. Deadpooolovi sa to darí opakovane a preto má tak silnú fanúšikovskú základňu. Je nepochybné, že táto kolekcia blu-ray bude pre nich lahôdka a povinnosť zároveň.

Je to totiž tak nadupané, ako ešte asi nič v celej našej zbierke filmov a Blu-ray.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu